şükela:  tümü | bugün
  • almanya'da arminia bielefeld takımında forma giyen 1990 doğumlu forvet oyuncusu.
  • mke ankaragücü'ne transfer olmuştur.
  • ziya doğan'ın adam yokluğundan şans vermek zorunda kalıp pişman olmadığı ender futbolculardan biri. yüzü samet aybaba'nın ilk gençlik dönemine benziyor. lakabı büyük bir ihtimal kısık veya tatar olur.
  • özgür çek'in futbol kariyerinde yaptığı ve yapamadığı tüm işleri tek maçta yapabildi. bu çocuğa dikkat.
  • hagen doğumlu bildiğin angara bebesi bir arkadaş. angaragücü sayfasındaki fotoğrafını görünce la bebe diyesim geldi...
  • birkaç gün içinde galatasaray'a transfer olabilir. trabzonspor'un transferini imza aşamasına getirmesi en büyük etken olacaktır.
  • iyi bir hoca elinde geleceği parlak olabilir. fiziği de gayet sağlam duruyor. ben olsam hasan ali gibi kütüklere yatırım yapacağıma gider parayı bu çocuğa verirdim.
  • samet hocam "70 milyonluk ülkede solbek bulamadık" dese de bu ülkenin en iyi sol bek oyuncularından biri. en azından bu sezon sadece 39 dakika oynamış olan ferhat öztorun'a talip olacağımıza bu çocukla ilgilenebilirdik.

tip olarak benzediği tanju kayhan'ın savunmada yapabildiklerini yapmakla beraber rakip yarısahada da gayet başarılı.
  • bu akşam kendisini alıcı gözle izledim ve yorumum şudur; beşiktaş'ın sol bekinde rahatlıkla oynar.

edit: duran topları fernandes'ten iyi kullanıyor ayrıca.
  • kalitesi en yüksek 1-2 türk sol bekten birisi.