şükela:  tümü | bugün
  • son yıllarda geceler senin kadar hızlı, ortamlar senin kadar aranan bi piç görmemişti! iş çevrende herkes senin ne kadar da kalifiye bir orospu çoçuğu olduğundan övünçle, kıvançla bahsediyordu ve senin talentlarını konuşuyordu. sen hanım arkadaşım! ucuz ayakkabıların ve pahalı çantanla* sen de tam adriana lima ile kapışacak altı boş özgüvene ulaşmıştın. tam da kendini bir yenilmez armada gibi hissederken... heyhat! cırcır oldun da, şimdi selfie dahi çekemeyecek kadar sefil bir şekilde ishaline çare bulmak için ekran başındasın.

cırcır olup bir zavallı olduğunu farketmen ne kadar da güzel aslında. işin felsefine bi varsan! ama ishalken değilde normal haline dönünce işin felsefesine in sen.

ne pfizer ne novartis ne johnson & johnson ne roche ne astrazeneca ne de yurdum malı abdi ibrahim. dünya devlerinin milyar dolarlık ar-ge bölümleri dahi bu kadar net bir çözüm bulamadığı, her mevsim ve zamanda uygulanabilecek bir sırrı burada açıklıyorum. özellikle ishal olduğu halde yapman gereken elzem işleri olan, sen sıkıntılı kardeşim. evet sen. uncle sam wants you! yazdıklarımı uygula, hayır duanı eksik etme. ne prinç pilavı ne haşlanmış patates ezmesi ne muz ne şeftali ne bilmem ne bela. buyurun size çözüm;

bir çay bardağını alın. hayır, kağıt ya da plastik bardak alma. merak etme içine falan sıçmayacaksın, tahlil ile işin yok. bardağı her zaman kullanabilirsin. eşit oranda kekik suyu ve yoğurt suyunu bardağa koy, karıştır ve iç. alın size kesin çözüm. ishali direk kabıza çevirecek kadar tehlikeli organik bir bileşim! tabi bizim amacımız ishali direk kabıza çevirmek değil. hayat her yönüyle olduğu gibi bu yönüyle de denge işi. ne ishal ne kabız arasında. bizim amacımız ideal kıvamdaki dışkıya, eski güzel, düşünceli sıçtığınız günlere dönmek. onun için karışımı bünyeye, yaşa, kiloya ve cinsiyete göre ortalama yarım çay bardağı ile 1/3 çay bardağı arasında hazırlayıp yarı tok yarı aç karnına içiniz ve en ideal dışkı kıvamını yakalayınız.

unutmayınız! en ideal dışkı; bir ucu sudayken diğer ucunun hala sizde olduğu ve muz kıvamında olan dışkıdır.

endikasyonlar;

hamileler, 12 yaş altı çocuklar, 65 yaş üstü beleş toplu taşıma yolcuları yetişkinler ve pembe sıçan güzel kızlar için farklı yan etkileri olabilir. vay ben duymadım, vay ben görmedim demeyin. internette duyduğuz her şeyi şuursuzca uygulamayınız.

iyi sıçışlar!
  • (bkz: reflor)
  • kuru türk kahvesi, muz, patates haşlaması.
  • (bkz: şeftali)
  • önce bir güzel sıçın.
    evet, patır patır sıçın.

bir güzel yıkayın enkaz bölgesini ve ellerinizi.

ardından en yakın anne yada eczaneye başvurun.
  • türk kahvesi, hani bildiğimiz toz olan var ya.. hah işte onun üzerine limon sıkıp kaşıkla hafif ezince sert bi topak haline geliyor.
    hap gibi yapıp yut. üzerine de yarım bardak su iç..

gün içerisinde su içmeye devam et. malum ishal su kaybına neden olur.
    bir kaç saat içerisinde ishal falan kalmayacaktır. tabi bir hastalıktan kaynaklanmıyorsa...
  • paçalarınızı bağlayın, ne olur ne olmaz.
  • kola asprin ikilisi.
    her ishal oluşumda denememe rağmen yarayıp yaramadığını bir türlü anlayamadım.
  • yemek yemezseniz sıçamayacağınıza göre yemek yemeyin.

(bkz: düz mantık)