• uye olmak icin umarim evden cikilmasi gerekmeyen kuluptur.
  • yeni bi kulüp. hayırlı olsun. geçim derdi ve sosyalleşme çağın vebası bence.
  • dahil oldugum kuluptur.
    bir tuvalet
    bir mutfak
    bir adet tv
    bir adet aşiri rahat cekyat
    bir adet internet baglantili laptop
    bir adet sevismek icin eş
    sinirsiz gida

bu imkanlar saglanirsa disari cikani siksinler.
  • hafta sonu planı, cumadan eve girip pazartesi sabahı çıkmak olanların kulübüdür.
  • evden çıkmadan katılabiliyorsak beni de ikinci yaz diyerekten manevi destek vermek istediğim kulüp.
  • bu kulübe daha kısa bir isim bulmak gerekirse "evcimenler kulübü" diyebiliriz. kulübün sadık bir üyesi olarak annemin ve şimdilerde eşimin söylediği bir özdeyişi zikretmeden geçemeyeceğim: "daha başın çarşıya gitmeden götün geri eve geliyor."
  • diş ağrısı, baş ağrısı, öksürük dinlemeden gayet yatarak, bazen üşengeçlikten tuvalete bile gitmeyecek kadar uzun süre aynı şekilde kalarak yaşayan yeni bir canlı türü olarak aranızda yer alıyorum teşekkürler.
  • görüyorum ve artırıyorum;

(bkz: işi gücü olsa da evden çıkmayacak olanlar kulübü)
  • hayata bir kere geliyoruz. hayat disarinin eziyetini cekmek icin cok kisa, istemedigin gurultuyu, anlamsiz lakirdiyi, luzumsuz beklemeyi, tatsiz cayi, pahali birayi icmek icin cok kisa. bu sartlar altinda, cizilecek resimler, okunacak kitaplar, yatilacak kanepeler, izlenecek filmler, yapilacak yogalar, icilecek saraplar, sevilecek esler iceren evden cikmak icin gercekten iyi nedenlere ihtiyacimiz oldugunu dusunenlerden biri olarak bir sonraki secimlerde saymanligina aday olmak istedigim kulup.
  • yaşadığı şehirde tam olarak bir(1) arkadaşı olan ve çoğu zaman cuma mesai çıkışından pazartesi sabahına kadar evde(evde tek kalıyorum) kalan biri olarak katılmaktan onur duyduğum kulüp.
hesabın var mı? giriş yap