şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bizzat abd'li askerlerin kafa-kameraları (go-pro) ile çekilen müthiş derecede çarpıcı kayıt.

  ışid yanlısı twitter hesaplarından yayınlandı. pusu sonucunda tüm abd özel kuvvet askerleri öldürülmüş ve kamera kayıtları bu şekilde yayınlanmış.

  +18 ve sonunun rahatsız edici olduğunu belirtmeye gerek yok herhalde:

  https://www.youtube.com/watch?v=5a14cmbfljs (öldü)
  https://www.dropbox.com/…e44e0afe900000033.mov?dl=0 (öldü)

  https://www.youtube.com/watch?v=jj8ykqztvyc
  https://twitter.com/…afax/status/970331371301371904 (3 parçada)

  çıkarları için ışid'i yaratan, pkk/ypg'yi donatıp eğiten abd hakkında keser ve sap ilişkisine değinmeyeceğim.

  not: kayıt suriye'den değil, mali-nijer sınırında bir bölgeden.
 • amerikan kamuoyuna bitme noktasına geldiği herkesçe bilinen deaş'ın halen diri bir şekilde amerikan askeri öldürdüğünü göstermek adına yayınlanmış görüntülerdir bunlar. altına da şööyle bi islamî müzik döşedim miydi..ooohhh tadından yenmiyo di mi? ne güzel söylemiş atalarımız:

  "yerin kulağı var, benim de kulağım var. peki ben yer miyim?"
  (bkz: napaq inanaq mı qanqa)

  video kaldırıldıktan sonra edit: bir çok mesaj geldi "video kaldırılmış işte, komplo teorilerini kendine sakla" gibisinden. birincisi: ben bu videoyu burada seyretmedim ilk. yaklaşık 4 saat önce aynı videoyu başka bir site üzerinden izlemiştim. ikincisi: orada ölenler gerçekten amerikan askeri olabilir. ancak ve ancak videonun hitap ettiği kitle ve verdiği mesaj(amerikanın deaşı halen tehdit görmesi gibi) gün gibi aşikar. tüm uluslararası medya deaşın bitme noktasında olduğunu anlatıp dururken, deaşın halen bir tehdit olduğunu tüm dünyaya ilan etmek için bu videodan daha iyi bir propaganda olabilir mi? eylemlerine başladıklarında sürekli amerikalı ya da ingiliz kellesi kestikleri videolar paylaşan ve uzun süredir video ile propaganda yap(a)mayan amerikan destekli terör oluşumu(bu örgütü amerika'nın kurduğunu söylemekle komplo teorisyeni sayılmam herhalde. zira aynı lafı hillary clinton ve trump'da obama'yı suçlayarak söylemişlerdi seçim kampanyalarında) daeş'in tam da böyle bir zamanda bu videoyla arz-ı endam etmesi rastlantı mı sizce de? eğer öyle düşünüyorsanız kusura bakmayın ama çok safsınız demektir.
  haa, doğru ya biz komplocuyuz hep. deaş da(ya da sizin bildiğiniz isimle işid) hakkaten koca amerika'nın bile başa çıkamayacağı bir katil sürüsü zaten...
 • pusu değil baya baya çatışmadır.pusu diyenler abdlilerin kendisi. "ay gafil avlandık" triplerine girmişler.bildiğin patates olmuş green barrets.
 • kafa kesici orospu çocuğu kiralık katil lejyonerlerin stüdyo'vari workshop'u.
 • (+18) https://youtu.be/5a14cmbfljs (link patates)

  edit: yığtıp nısıl yıyınlıyır bını diye soran ergenlerimize ithafen youtube videoyu kaldırmıştır.zaten beklenen de buydu.
  lözelden de abuk sabuk sorular sormayın.ne bileyim herifler kim.ne bileyim o abuk sabuk hamam ekolu şey ne.ne bileyim hede hödö.
 • kayda değer bir şey bulamadığım kayıt. ışidliler amerikanları öldürmüştür. o ışidlileri de sonra amerikanlar öldürmüştür büyük ihtimal. döngü işte. sürekli birbirlerini yok ediyorlar.
 • stres yaratan bi video

  askerler abd askeri mi kesin. o pozisyonda niye kalmislar ki

  cok fena

  olayin haberi bu entryde paylasilmis

  (bkz: #74707237)

  haberde ayrica olayi animasyon seklinde anlatan bir video da var

  ek olarak hala suna fake diyenler var. askerlerin cenazesi kalkmis lan.

  kanserin caresi bulundu ama bize soylemiyolar dimi

  :d

  mitokondrinizi sikeyim sizin
 • herkes tarafindan youtube’a terorizm propagandasi diye report edilmesi gereken videolardir.
 • it sahibini ısırmaz. bir mizansene kurban gitmiş askerlerdir. nasıl da savaşıyorlar ışidle ya görüyo musun.