şükela:  tümü | bugün
  • şuan bir silkindim kendime geldim. sıcak yatağımda titredim vallahi!

hayır, kendince bir cihat falana inanmış, umarım ki şehit olurum da cennet huriler vs diyo hala... aklı fikri ölünce de karıkızda.
    (bkz: huri var dediler geldik)

tanım: anası bacısı taciz ediliyor diye(!) dayanamamış şeriat gelene kadar dağlarda savaşmaya afyonlanmış sözde türk'ün anlatıları.
  • konunun dönüp dolaşıp cennette huriler var'a gelmesi şaka gibi... nasıl bitmez bir motivasyon kaynağıdır bu arkadaş... yani allah'tan cennette bu huri meselesi ihmal edilmemiş yoksa cihata katılacak tek adam bulamazlardı diye düşünüyor insan.

bi de adam kaç kere bacılarımız, kaç kere taciz dedi sayamadım. şahıs şeriat peşinde koşuyorum diyor ama konuyu ısrarla bacılar üzerinden anlatması... froyd yaşasaydı bu şahsa bakıp bakıp bıyık altından gülerdi kesin.
  • şu'nu izleseymiş keşke gitmeden..
  • boş konuşandır.

peygamber efendimiz, "cennet anaların ayaklarının altında"dır demiştir. anneni çok özlediysen, git dizinin dibinde otur. en azından peygamber efendimizin bir dediğini yapmış olursun.
  • (bkz: nağmeli şiir okuyup şarkı söylediğini sanmak)

bütün konuşmadan üç kelime aklımda kaldı.

taciz, vallahi, gelin.

tamam.
  • islamiyetin diğer semavi dinlerden farkı böyle eylemler için savaşan insanları ortaya çkarması. videodaki eleman "belki namaz kılıyorsunuz farz diye ama allah cihadı da farz kıldı gelin cihad meydanlarına" diyor. islamiyet var oldukça böyle eline silahı alan islamik terör grupları son bulmayacak. eleman "inşallah şehit oluruz belki burda" derken yüzünde tebessümler, nurlar açıyor. islamiyet şehitliği öyle bir övüyor ki, adam orda bir kurşun gelse de ölüp hurilere kavuşsam diye hayaller kuruyor. dinler afyonsa eğer islamiyet bu konuda en güçlü uyuşturucudur. zinayı içkiyi en büyük günahlardan sayıp eğer cennete girerseniz onlarca top model kıvamında huri ve şarap ırmakları sizin olacak diyor. cihad için savaşın diyor, gayrimüslimleri sakın dost edinmeyin diyor. zaten ilkel, eğitim seviyesi çok düşük, bilimle arası olmayan müslüman toplumlar üzerinde gelişmeyi tamamen kapatan bir etkiye sahip islam. tamamen öbür dünya üzerine kurulu bir din. bu dünyada namaz kılın kurban kesin cihad için savaşın gayrimüslimleri dost edinmeyin yeter. iyi bir müslüman olup cenneti tadabilmeniz için gerekli olanlar bunlar.

gerçek islam bu kadar. bu videoda anlatılanlar kadar.
  • (bkz: insan ziyanı)