şükela:  tümü | bugün
  • kart vizit bile varmış.
  • bu gidiste mecliste grup bile kurabilir mi ? diye dusunduren haber.
  • otoparkındaki toyota pick up kamyonetlerinden rahatça ifşa olacak bir bürodur.
  • fatih'in neresi acaba diye düşündürmüştür. zira başlı başına bir il olacak yerden bahsediliyor. zaten bir fatih bir de ümraniye. ucu bucağı belli değil amk.
  • (bkz: tabi lan manyak mısın)

hatta pjakın gaziosmanpaşa da oryantasyon merkezi var.
  • öncelikle,

(bkz: hayırlı olsun kardeş internet bağlatmışsın)

şimdi mevzuya gelelim. aylar yıllar önce çıkmış saçmasapan bir mevzudur bu arkadaşlar. birtakım aynalı sazan modundaki basın, peygamber'in (s.a.v.) yazışmalarda kullanmış olduğu mührün bir dernek tarafından ambleminde kullanıldığını görüp "aaa ışid'in aynı sembolü değilmi la bu?" şeklinde balıklama atlamak suretiyle meseleyi örgüt bağlantısına kadar getirmiştir.

buyrun "örgüt"ün açıklaması

her gördüğünüz "haber"e atlamayın abicim. biraz araştırın nedir bu işin aslı diye.

ek:ayrıca bu şubeye ben de müracat ettim, "cv'nizi bırakın, özellikle daha önce hangi silahlı faaliyetlerde tecrübe edindiğinizi yazın, biz size döneriz" dediler. on gündür telefon melefon yok. insanları oyalıyorlar boşuboşuna, bence direkt haznedar'daki taliban istanbul irtibat bürosuna gidin beyler, vakit kaybetmeyin bu adamlarla.

not: "alanında uzman, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve prezentabl( en az yirmi santim sakal lazım)" diye belirtmişler eleman kabul şartlarında. parttime falan düşünüyorsanız yalan olur iş söyleyeyim, adamlar fazla seçici.
  • cübbeli'yi goturmesinler amk. gaz vermek gibi olmasin da kendisi gecenlerde isid icin 'cehennem köpekleri, bunlar kadar şerefsiz adam yok, 1000 dolara babalarini keserler, terörist, suratlarinda meymenet yok' gibisinden laflar etmisti. kavgada söylenmez.
  • doğrudur. nitekim aradan geçen iki yıl, bu ''söylentiyi'' haklı çıkarmıştır. buyurun fatih iskenderpaşa mahallesi'ndeki bugünkü baskına
    hücre evindeki 11 yabancı uyruklu işid üyesi gözaltına alınmış. kim bilir ne zamandır oradaydılar, niye daha önce değil de şimdi? sorular sorular... *
  • mantık olarak olabilitesi muhtemeldir.
    giyim tarzı benzerliği nedeniyle, kamufle olmaları kolay olduğundan dolayı büro faaliyetlerinde fatih ve çevresini seçmişlerdir.