şükela:  tümü | bugün
 • önemli aciklama: mesaj atarak askerlerin infaz video linklerini isteyenleri allah'a havale ediyorum! delirmis olmalisiniz!

  donemin akp basbakani, simdinin afili muhalefeti gelecek partisi genel başkanı ahmet davutoğlu'nun birkac ofkeli sünni genc seklinde tasvir ettigi, numan kurtulmuş'un o gunlerde uyduruk o video dediği ve ışid'in, 22 aralik 2016 günü iki askerimizi feci sekilde katletmesinin kararini veren sozde ışid kadısı abdullah el şami kod adlı j.a.r.a. gaziantep'te yakalanmış.

  o gunlerde hukumetimiz, bu askerlerin ışid tarafından katledilmelerine, yani "seklen katledilmelerine" uzun sure sessiz kalmis, daha sonra ise sessizce kabul etmisti.

  (bkz: aktrollerin uğramadığı başlıklar)

  https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…rar-284967h.htm

  --- spoiler ---

  "gaziantep cumhuriyet başsavcılığımızca deaş silahlı terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, deaş silahlı terör örgütünün sözde şer'i mahkemelerinde kadılık/ savcılık görevini yürüten ve bu kapsamda piyade er s.t. ve f.ş. isimli türk vatandaşlarının şehit edilmeleri ile sonuçlanan infaz kararlarını veren ebu abdullah el şami kod adlı j.a.r.a. isimli şüpheli cumhuriyet başsavcılığımızca gerçekleştirilen operasyon kapsamında 15/06/2020 tarihinde gözaltına alınmış olup 18/06/2020 tarihinde soruşturma işlemlerinin ardından sorgusunun yapılarak tutuklanması talebiyle ile sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanmıştır."
  --- spoiler ---

  nasil katledildiklerinin goruntulerine sonradan erisim yasagi getirilse de, s.t' ın ve ateş kardesi f. ş. 'in o son anlarinda, aci icinde annelerine seslenişleri hafizamdan silinmiyor. ailelerine -bırakın naaşlarini- bir avuç küllerini bile teslim edemedigimiz, inkar edilen cocuklarimizdi onlar...

  (bkz: 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi)

  --- spoiler ---

  yakın tarihimizin en korkunç katliamlarından biriyle ilgili gaziantep’te önemli bir gelişme yaşandı.
  --- spoiler ---

  https://www.sozcu.com.tr/…__twitter_impression=true

  edit 1: haber linki eklenmesi ve entry'nin spoiler'la detaylandirilmasi.
 • birisi bu ışide 3-5 öfkeli genç demişti değil mi?

  askerimize bunu yapan itlere gereken yapılır umarım.
 • adli kontrol şartıyla bırakırlar pazartesi.
 • bakalım ahmet davutoğlu devreye girip bu piçi kurtaracak mı.
  gelişmeleri merakla beklediğimiz olaydır.
 • hayır neden tutuklanıyor orasını anlamadım? yakalayan, sol taşağının ona verdiği yetkiyle vursaydı kafasından oracıkta. bir de besleyecek miyiz bu iti hapishanelerde.
 • devlet o iki askerin katledildiğini asla kabul etmedi ki. suç kabul edilmeyince cezası oluyor mu?
 • kaç yıldır antepte yaşamış merak ettim.
 • iç sesim: tutuklamak yerine benzin döküp yaksalardı da ölü ele geçirdik deselerdi keşke.
 • tutuklamak oduldur bu piclere.
 • yaşattıklarını yaşarlar umarım.