• askerlerimizi şehit edip memleketimizde yaşamaya çalışma cürretini zamanında bunlara " bir kaç sinirli genç" diyen insanlardan alıyorlar.
  • muhtemelen itirafçı olup kurtulacak orospu çocukları. sizi meşrulaştıran, önünüzü açan, bir damla su veren kim varsa soyunu kurutacağız bir gün!
  • (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

hani o görüntüler gerçek değildi, animasyondu?

yani gerçekten iki türk aakeri ışid tarafından canlı canlı yakılarak mı öldürülmüş?

peki bu herif türkiye'ye ne zaman ve nasıl girmiş? bunca zamandır nasıl barınmış?
  • kısık ateşte yavaş yavaş pişirilirler diye diliyorum
  • adam askerimizi diri diri yakıyor, birileri oyları düşmesin diye olayı örtbas ediyor, interneti kapatıyor. adam elini kolunu sallıya sallıya bir de bizim memlekette geziyor. eyyy içişleri, dışişleri, istihbarat teşkilatı uyuyor musunuz siz?
  • diri diri yakılmaları ümidiyle
  • o dönem hiçbir yandaş gazete ve tv kanalı bunu haber yapmadı. bu da tarihe kara leke olarak geçsin.
  • bakalım daha ne gelişmeler olacak. şimdilik bu kadar yazacağım. ama bu olay türk askerinin başına gelmiş en kötü olaylardan biridir. en azından bu itlerden birinin yakalanmış olması biraz içimizi ferahlatsın.
  • yakarak öldürmek gerekiyor bunu. kanuni usül hazır edilsin şahsen bedavaya yaparım.
  • ben bu videoyu yıllar önce izledim. izlemez olaydım. yıllardır arada aklıma gelir ve canlı canlı yanarken annelerine seslenen o bağırışlar aklımdan çıkmaz.

bu şerefsize ne yapılsa azdır.
hesabın var mı? giriş yap