şükela:  tümü | bugün
 • hegel'in aklına gelmeyendir. ulan sen o kadar düşün taşın emek ver. idealist diyalektik kuraminin kurucusu filozof olarak anıl. marx ve engels'e ilham vererek materyalist diyalektiğin doğmasına sebep ol. hatta yetmezmiş gibi yüzyıllar sonra dahi insanlar senin düşüncelerinle uyusunlar ama bunu akıl edeme. pes doğrusu. artık bizim hegel'imizin değilsin. şu saatten sonra git burdan.
 • gittikçe yükselen bir ihtimaldir.

  tam 1 yıl önce açmışım bu başlığı: (bkz: ıid'in istanbul ve ankara'yı bombalama tehdidi)

  bu tarihten sonra çok şey değişti, bizim recepler yalakalık yapmasa şimdiye bomba manyağı olmuştuk sanırım, dünya lideri işte.

  ayrıca tutmayan başlığı tekrar silip açmak değil mesele, senin götünde bomba patlamadan hiçbir sike tepki verememendir.
 • (bkz: 20 mart 2014 niğde gedelli saldırısı)
  astsubay adil kozanoğlu ve polis memuru adem çoban öldü, kamyon sürücüsü turan yaşar hayatını kaybetti, 7’si asker 8 kişi yaralandı.

  (bkz: 6 ocak 2015 karakola bombalı saldırı) (sultanahmet) bir polis memuru şehit oldu. saldırıyı gerçekleştirenin çeçen kökenli el kaide bağlantılı bir kadın militan olduğu kısa sürede ortaya çıktı.

  (bkz: 18 mayıs 2015 hdp binalarına bombalı saldırı) hdp’nin adana ve mersin’deki il başkanlıklarına aynı kişi tarafından iki bomba bırakılarak patlatıldı.

  (bkz: 5 haziran 2015 hdp diyarbakır mitingindeki patlama) hdp mitinginde art arda iki bomba patladı. 4 kişi yaşamını yitirdi, 402 kişi yaralandı.

  (bkz: 20 temmuz 2015 suruç canlı bomba saldırısı) 300 gencin suruç’taki basın açıklaması sırasında kendisini patlatan canlı bomba şeyh abdurrahman alagöz 34 gencin ölümüne neden oldu.

  (bkz: 10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama) canlı bomba yunus emre alagöz ile kimliği tespit edilemeyen suriye uyruklu eylemcinin saldırısında 103 kişi öldü, 20’si çocuk 391 kişi yaralandı.

  (bkz: 12 ocak 2016 sultanahmet meydanı'ndaki patlama)
  sultanahmet’te alman turistlere yönelik saldırıda 10 kişi öldü, 15 kişi de yaralandı.

  (bkz: 19 mart 2016 taksim patlaması) istiklal caddesi’nde canlı bomba mehmet öztürk’ün saldırısında teröristle birlikte 4 turist yaşamını yitirdi, 39 kişi yaralandı.

  (bkz: 28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması)
  47 kişi yaşamını yitirdi.
 • kronolojik bir şekilde gözler önüne serdiğin gibi yapılan tüm saldırıların; (bkz: fetö) nün devletimizin ve ordumuz dahil güvenlik birimlerimizin en kritik sinir uçlarını ele geçirdiği ve akabinde (bkz: 15 temmuz hâin darbe girişimi) ne giden yolun taşlarını döşediği gerçeğine işâret ettiği aşikârdır. her nedense hâin darbe girişiminin akamete uğratılması ve sonrasında fetö’nün tüm inlerine bir bir girilmesi; eli kanlı haşhâşîlerin dağıtılarak (bkz: paralel devlet yapılanması) nın bertaraf edilmesi neticesinde artık türkiye’de deaş’ın tek bir saldırı dahi gerçekleştirememesi sence de bir şey ifâde etmiyor mu?

  (bkz: deaş) (bkz: fetö) (bkz: pkk) (bkz: pyd) ve diğerleri; fark etmeksizin her biri aynı merkezden kumanda edilen birer maşa örgüttürler.

  devletimizin, milleti ile el ele vererek kararlılıkla sürdürüğü ve sürdürmekten de hiçbir şartta geri durmadığı/durmayacağı mücadele silsilesine dayanarak; türkiye’de artık taşeron örgütlerin eylem kapasitesi kalmamıştır. zirâ bu taşeron örgütleri adeta bir orkestra şefi gibi yöneterek milletimizin üzerine çöreklenmelerine yardım yataklık eden devletsiz bayraksızlar sürüsü olan (bkz: fetöcü) piçlerin hepsi şu anda ya cezaevlerinde ya yurtdışına firâr ettiler ya da egenin sularında boğuldular. sonuçta tepelerine binildi; hesapları da hâlâ ve gerektiği kerteye kadar görülmektedir.

  kalan bakiyeyinin hesabını da ama yurtiçinde ama dışarıda devletimizin isimsiz kahramaları ve şanlı ordumuz görmektedir. görecektir de.

  peki, böylesi bir başlığı şu anda açmak neden?

  niçin? bu kadar mı cesursunuz ya da bu kadar mı kör gözleriniz, bu devlete hasımlık gütmekten vazgeçmeyecek misiniz?

  belli ki asla vazgeçmeyeceksiniz.. tâ ki en sonuncunuzun inine girilene kadar.

  seni de bulur bu devlet elbet. inine girer; ümüğünü sıkar; başlığı açan deyyûs!
 • inşallah bir daha aynı musibetleri yaşamayız.
  kurutsunlar oçlerin köklerini inlerini.
  fakat abd deaşlı iki önemli ismi başka bilinmeyen bit yere nakletmiş. köpekleri yeniden mi hortlatacaklar bilmiyorum.
 • insanların gözden kaçırdığı şudur bunların hepsi nato gladyosu 3. kol faaliyetidir. pkk dhkpc daeş ve bunlara sempati duyan kim varsa hatta savaş olarak niteleyen kim varsa müslüman değildir tamamına yakını kriptodur.
 • ha fetö göz yummuş işıd'ın eylem yapmasına, tamam o zaman canım, bende şeetmiştim oldu o zaman, çok içim rahatladı,hayır ne bileyim adamların adıyamandaki takıldıkları kahvelere kadar takip edip ankara gar katliamını yapmalarına engel olamamak falan , meğer fetöymüş ha baksen yahu, neyse oldu o zaman, yengeye selam söyle
 • yapmaz, id kekolardan en az bizim kadar nefret ediyor ve her fırsatta vuruyorlar. türkiye'nin operasyonu işlerine geliyor.
 • birilerinin işine yaradığı zaman
  yapmaktan çekinmeyecek uyuyan çok sayıda cani hücrenin yiyeceği aşşağılık halttır.
  gece kulübüne girip günahsız insanları katledenlerin çoluk çocuk buraya göç ettiğini unuttunuz mu?