• bu kadındaki galatasaray sevgisinin yarısını galatasaray bu kadına duymuş olsa idi şu anda aynı forma ile devam ederdi, ama 2-3 sene önceki acımasız eleştirileri hatırlıyorum da galatasaray seni hak etmiyor kocaman yüreği olan kadın;
  • nereye gidiyorsun isil ?
    yemin ediyorum kafayi siyiracagim, alba ekaterinburg'a gidiyor bari, dinamo kursk nedir allasen ? sparta&k vidnoje'ye git, usk prag'a git gikim çikmaz da dinamo kursk niye, neden ?
  • gelecek sezon galatasaray'da olmayacakmış. bir fenerbahçeli olarak bildiğin üzüldüm. birsel'in fenerbahçe'den gideceği aklıma gelirdi de ışıl'ın galatasaray'dan gideceği aklıma gelmezdi.
  • verdigi soylenen son beyanatin ne anlama geldigini bilen varsa acil açiklama bekliyorum.
    galatasaray'la gorusmeden koursk ile on protokol imzalayip kendini mi bagladi? bu yuzden - bu sezon galatasaray'da sozlesmeli oldugu halde - kalmak istiyorsa koursk'a tazminat odenmesi mi gerek? haklari zaten koursk'ta miydi da biz mi bilmiyorduk? kafayi siyiracagim la, whalen'in kaybedilmesi bile bu kadar amatorce degildi. bir de eger durum dusundugum gibiyse, burada amatorluk galatasaray'da oldugu kadar isil'da. buyuk hayal kirikligi.
  • galatasaray'dan ayrılışı teknik olarak bişey kaybettirmez ama takımın havasını dağıtabilir.
  • basketbol oynamayi bilmeyip avrupa sampiyonu takimda en çok sureyi almaktadir. tabii kendi soylediginie inana inana saçmalayan zumrenin gozunde boyle. isil'in en buyuk sanssizligi ceyhun yildizoglu'dur. kendisi gayet iyi bir oyuncudur, ayrica kaptanimiz ve turk takim sporlari tarihinin gelmis geçmis en basarili iki-uç takimindan birinin lideridir.

(bkz: isil alben/@resneli geyik)
  • sezon basinda isil dahil herkese "kuçulecegiz, iyi teklif gelirse kulup bakabilirsiniz" dendigi için gitmesi son derece dogal. simdi de galatasaray'da kalmak istemediginden degil, sezon basi kendisine soylenen laf uzerine iyi bir on sozlesmeye imza atip kendini bagladigindan ve kulubun de kendi oyuncusuna bonservis bedeli odeme saçmaligina hakli olarak bulasmak istemediginden buyuk ihtimalle kursk'a gidecek. ayni sartlarda kontrat onerilse sezon basinda seve seve imza atardi.
  • üç kupalı muhteşem sezonun ardından piyasasının en yüksek olduğu dönemde takımdan ayrılmış kaptanımız. zirvede bırakmak bu işte. takımda da bütçe küçülmesi olacak. yani ayrılmak için mükemmel bir ortam.

bana kalırsa gitmede haklı. biraz dışarıda yaşasın, farklı şeyler görsün. göğsümüzü kabartsın orada da. yolumuz yine keşişir ondan yana sıkıntımız yok.

yolun açık olsun kaptan. kabimiz seninle hep.
  • ışıl alben doğmadan evvel basketbol izlemeye başlamıştım.
    bunca süre içinde çok enteresan oyuncular gördüm. ama 27 yaşından sonra şut sokmayı, pas vermeyi öğreneni ilk kez bu yıl ışıl alben'de gördüm. kendisini başardığı mucize için tebrik ediyorum.
    bu yıl aklımda kalan iki olay varsa biri ışıl'ın takımını şampiyon yapması, diğeri ise anastasya verameyenka'nın dolar milyoneri olacakken hamile kalıp yaptığı kariyer harakirisidir.
    her ikisi de zor olanı başardı.
  • 7 sene bekledik, isil kendini buldu ve biz isil'i kaybettik.
    emegi geçen tum basiretsizlere tesekkurler.
hesabın var mı? giriş yap