1. eski adı milta olan bodrum-torba-kaynar mevkiinde bulunan tatil köyü.doğan holdinge ait necla nazır modunda bir yerdir burası.
 2. 2006 yılında yapılan tadilattan sonra ismi de değişen otel. ziyaretçileri benelüx ağırlıklıdır.
 3. nefis bir koyda sessiz, dingin bir tatil geçirmek isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri, eski adı milta olan tatil köyü. önce olumlu bulduğumuz yönlerini sayalım:
  1. konum mükemmel. nefis bir koyda, pırıl pırıl bir denizde balıklarla birlikte yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. şnorkel, gözlük, palet üçlüsünü mutlaka yanınızda bulundurun. ayrıca ücretsiz deniz bisikleti ve kano ile de açılıp mavi ile yeşilin buluşmasını uzaktan seyredebilirsiniz.
  2. tertemiz bir havada ağaçların, yeşilliklerin arasında villa tip odalar. ağaçların arasına gerilmiş hamaklara uzanıp oynaşan sincapları izleyebilir, onları elinizle besleyebilirsiniz.
  3. personel son derece ilgili ve güleryüzlü.
  4. odalar güzel dizayn edilmiş ve temiz.
  olumsuz yönler:
  1. yemekler vasat, özellikle tatlılar çok başarısız. türk gününe denk geldik, baklavalar çok kötüydü. normal zamanda çıkan tatlılar da yabancı turistlere hitap ediyor.
  2. yoğun dönemde giderseniz işleri yetiştirmek için kan ter içinde kalan personele rağmen restoranda temiz masa bulmak sorun olacaktır.
  3. fransızca konuşulan bir tatil köyü, misafirler genelikle belçika, hollanda, fransa ağırlıklı. ilaç için bir tane ingiliz, alman, rus yok. bunun kötü yönü havuz çevresinde pörsümüş memelerini sergileyen yetmişlik bir sürü neneye rast gelmeniz. denizden çıkıp yemeğe giderken iştahınız kaçmasın diye etrafa bakmadan yürümelisiniz.
  4. animatörler yerli turistleri sallamıyorlar.
  5. deniz taşlı, deniz ayakkabısı şart.
  6. sabahları yürüyüş yapan aydın doğan'a rastlama ihtimaliniz var.
 4. nedense ağırlıklı fransız turistlerin tercih ettiği, küçük ama sevimli ve fonksiyonel odalara sahip, benzeri tatil köylerinden çok farklı olarak inanılmaz leziz açık büfe yemekleri olan tatil köyü....

ışıl club hakkında bilgi verin