• her ne kadar anlattığı konulara ilgi duysam da, anlatırken kullandığı o cümle sonlarındaki ana haber spikeri vurgusunu aşırı abarttığı için dinleyemediğim hanımefendi. her ne kadar amatör olsa da hızla gelişen ve benzer temaları işleyen sezgi aksu'yu daha dinlenebilir ve samimi buluyorum.
    (bkz: sezgi aksu)
  • tonlaması ve cümle sonu vurguları inanılmaz yorucu olan youtuber. her cümle aynı şekilde başlayıp aynı şekilde bitiyor. kötü ve abartılı muhabir tonlaması desem anlarsınız sanırım. asıl anlatmak istediği şeye odaklanamıyorum kadının konuşma şekli yüzünden.

eminim çok emek veriyordur, araştırıp hazırlayıp bir şeyler sunuyordur. neticede kolay şeyler değil bunlar.

yine de kendisine başarılar diliyorum, ki gördüğüm kadarıyla epey başarılı zaten. yolu açık olsun.
  • sunuculuk dersi alınmış. cümleler haber sunar gibi. düzgün konuşmaya saygım sonsuz ama vurgular kanal d ana haber. gerek yok. anlatılan hikayeler zaten yaş kitlesini belli ediyor. dolayısıyla haber anlatır gibi değil hikaye anlatır gibi konuşulması mantıklı olur. izledim 1-2 videoyu. hayırlısı olsun dedim.
  • nipple şov yaptığı videolardan daha çok beklediğim kadın.
  • paranormal olayları konu alan videolar üreten youtuber.
    çok profesyonel değildir fakat anlattıklarıyla kendine çeker.
  • semiz otu bilgesi ve yazma cesareti adlı kitapların yazarı.
    yazma cesareti, yazmak isteyen herkes için klavuz niteliğindedir.
  • ışıl ışıl bir youtuber.
  • severek takip ettiğim youtuber. en çok şehir efsaneleri videolarını seviyorum. anlatımı, sunumu çok güzel. ama güzel olan sadece anlatımı ve sunumu değil, kendisi de çok güzel. :)
  • kendisini tanımam hiç izlemedim ama küçük kuzenim anlattıkları yüzünden geceleri uyuyamıyor ya anlattıklarını küçüklerinde izleyebileceğini akıl etsin ya da +18 falan koydursun artık
  • sevmediğim halde gene de ısrarla izleyerek view kazandırdığım youtuber.
    3. sınıf korku hikayeleriyle 8-12 yaş grubu çocukları korkutan dekolteli ablamız.
hesabın var mı? giriş yap