• gazetenin rü$tü ile ilgili bir sorusuna ''rü$tü eve i$ getirmeyi sevmez'' $eklinde cevaplami$ti. salonda penaltı mı atıyor rü$tü'ye anlamadım ki.
  • saba tümer'in programında "insanlar zannediyor ki futbolcu eşleri giyinip süslenip geziyor" diyen kişi, rüştü reçber'in eşi. pilates ve fitness yapıp, tenis oynuyormuş. bunların dışında ne yaptığına ilişkin bir şey söylemedi.
  • futbolcu eşi ve anne. başka bir iş yapmıyor. ben bu kadınların yerinde olsam can sıkıntısından patlar, angelina jolie gibi bir evlat edinme, hayır işleri patlaması yapar ya da ne bileyim seri katil falan olurdum ama bunlar böyle ayakkabı, mücevher, çanta üçgeninde mutlu mesut yaşayıp gidiyorlar. ablam bari bir butik falan açaydın.

aslında ben de isterim emeklemeden koşmayı
    güzel elbiselerle makyaj yapıp dolaşmayı
    aslında ben de isterim düşünmeden konuşmayı...
  • rüştü ile evlenmeden önce gaziantep'te yaşayan sonradan görme. antep'te harrods'tan mı alışveriş yapıyordu da hayatında hiç pazara gitmediğini söylüyor.
  • tam bir türk futbolcu karısı. kocam sağolsuncu. bir nev-i koluna kadar bilezikle övünen yurdum türk kadının, chanel çantayla övüneni.
  • pazara gitemeyi cok istiyormus. tutan kim teyze seni kim taniyacak seni pazarda kaldi ki tanisin ne olacak parmaklarini mi kesecekler. allah bir dusururki sizi bi anda ne yapacaginizi sasirirsiniz kurtulun su kibirden.
  • turk erkeklerinin yillardir bayildigi, aslinda pek de ozelligi olmayan siradan bir sarisin.
    rustu biraz maymun gorunumlu oldugu icin onun yaninda fazla guzel duruyor. muhtemelen cirkin bir adamin boyle bir esi oldugu icin daha bir ozeniyor insanlar.
    hicbir dogalligi ve ozelligi yok. o kadar makyaji rustu de yapsa, o iddiali kiyafetleri rustu de giyse gayet bir isil recber eder.
    evliligini, kendini, esini, esine nasil destek oldugunu surekli oven kadin.
    milyon dolarlari kazanirken, oyle luks bir hayatin icinde, tek moral bozuklugu mac kaybi olan bir duzende herkes kocasina destek olur isil hanim. bir cantaniz, bir rimeliniz, bir yemeginiz kac para hesap edin de sonra ovunun.
    cirkin bir adama tahammul ettigiyle ovunuyorsa alttan alta bu da kendisinin sorunu, o sayede saltanat hayati yasiyorsun iste daha ne.
    bana gore hakan sukur'un esi kendisinden kat kat guzel.
    kitap mi ne yazmis bir de simdilerde, sonra beren saat'in yazisina laf edersiniz.
  • görgüsüz yaa. rüştünün paralarını tamamen makyaj malzemelerine veriyo sanırsam ne zaman görsem suratı makyajdan gözükmüyor. bülent ersoyun farklı versiyonu
  • evde kocasına "yapma rüştü!" deyip demediğini merak ettiğim kişi. ben bile sürekli kullanıyorum..
  • "biz kurban mıyız ki kurban bayramı kutluyoruz?" sorusunu kendisine sormasını önerdiğim kişilik. herkesi meşhur diye televizyona çıkarırsanız böyle olur işte.
hesabın var mı? giriş yap