şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ikinci kat'ın yeni oyunu. pınar çağlar gençtürk, ünal yeter ve selen uçer oynuyor. tüketim toplumu eleştirisini biraz göze sokarak verse de keyifli bir oyun. ünal yeter ama bilhassa pınar çağlar gençtürk çok iyi oynuyor.
  • oyuncuların kaç karakter oynadığını sayamadım bile. hiç aksesuar olmadan boş alanda sadece oyunculuklarla bir dünyanın yaratılması her oyuncunun harcı değil, ben oyuncuyum diye gezinenlerin bi zahmet gidip izlemesi gereken oyun.

pınar çağlar gençtürk, selen uçer ve ünal yeter oynuyor.

özellikle pınar çağlar gençtürk gerçekten bambaşka bir yetenek.
  • tüketim toplumunda insan ve yaptığı seçimler hakkında sorgulatan oyun.
    oyunculuklar çok iyi, metaforlar sağlam.
    ikinci kat / karakoy' de oynuyor.

kara mizah sevenler kaçırmasın.
  • harika oyun. pınar çağlar gençtürk'ü zaten övmeye gerek yok kanımca, yine mükemmel. selen üçer ve ünal yeteri ilk kez sahnede izledim, cok çok iyi performanslar.. oyunu yazanı, yöneteni, emeği geçeni tebrik ediyorum. güncel bir tüketim manyaklığı eleştirisi olmuş ki hikaye gerçekten tüyler ürpertici bir yandan.
    şiddetle tavsiye ederim.
  • bugün izmir tiyatro festivali kapsamında izlediğim oyun.oyunla ilgili söylenebilecek çok fazla bir şey yok.iyi bir iş çıkarmışlar.başroldeki hanım ablamız baya yetenekli biri.ancak erkek rolünü oynayan oyuncu (ki kendisi tv yapımlarından ötürü baya tanıdık bir yüz.hatta güldür güldür show programında çıkıyormuş)sırf ünlü bir sima olduğundan mütevellit oyunu izleyen seyirci sağolsun kendimi bkm mutfak,güldür güldür show izliyormuş gibi hissettirdi.abuk subuk her boku alkışlamalar,çoluğuyla çocuğuyla gelenler(insan bir oyuna gitmeden önce açar bakar,nedir ne değildir diye değil mi ama? 4,5 yaşında çocuklar vardı oyunda.),çalan telefonlar,oyuncunun reji gereği seyirciye sorduktan sonra seyirciden her seferinde komik olmayan abuk subuk cevaplar alması

yine erkek oyuncunun* *vücudu,mimikleri,jestleri olabildiğine abartarak oynayınca iyi oyunculuk yaptığını zannederek kasım kasım kasılması falan..

beğenmediğim oyun.
  • bugün moda’da izlediğim oyun. insan doyumsuzluğunu ve acımasızlığını anlatan kara mizah şöleni, harika oyunculuklar. tek perde oyunda bütün dekor oyuncuların kendisi. hiç sıkılmadan ve heyecanla izlediğim bir oyun oldu. kendilerine kucak dolusu sevgiler.