şükela:  tümü | bugün
  • çakma tiyatro eleştirmeni.

sadece negatif/işine gelmediği yönleri yazan printer. yazılarınd tanım, bilgilendirme, açıklama yok.

ona göre gerek de yok.

artık isteyen de yok

beğenmediği yanınız varsa sizi de eleştirebilir. (bkz: tostumu yedim bekliyorum)
  • başkalarının cinsel hayatına karışan, kafasındaki ahlak kurallarına uymayanları taciz, rahatsız etmeyi kendine hak gören, başkası ile mesajlaşmalarını sözlükte başlık açıp ifşa ederek taciz çıtasını everestin zirvesine çıkaran yazar.

hayır, bu hesap o taciz edilen arkadaşın hesaplarından biri değil. sadece göte göt diyen bir ekşi sözlük okuryazarıyım.
  • (bkz: #78086573)

sözlükte bir yazarın paylaştığı entry'den rahatsız olup, o yazarın başlığı altına kendi elleriyle girdiği entry'sini paylaşmak başkalarının cinsel hayatına karışmak ve birini taciz etmek olarak geçiyorsa evet, tam olarak bunu yaptım.

şahsıma sözlük üzerinden iftira atan ve özel mesaj yoluyla küfür eden bir yazarla olan konuşmamızı son çare olarak, yaşadığım mağduriyeti sözlük yönetimine duyurmak adına açtığım bir başlık altında paylaştım, başarıya da ulaştım. yaklaşık 3 saat sonra ise zaten yazdığım o entry'i çöp kutumdan bile sildim.

aslında açıklama yapmaya hiç niyetim yoktu fakat buradan konuştuğum insanlar, yukarda bahsettiğim entry'i gördükten sonra çok büyük yanılgılara düşebiliyor. cevap niteliğindeki bu entry'min burada durması her şeyi biraz daha aydınlığa kavuşturacaktır diye düşünüyorum.