şükela:  tümü | bugün
  • bir hosting firmasi http://www.isimtescil.net/
  • bu site sadece hosting hizmeti vermez, domain kaydı da yapar.
  • musteri memnuniyeti anlayisi sifir olan, destek konusunda gayet saygisiz olan domain kayit ve hosting firmasi.

ayrica, kredi karti ile alisveris yaptiginizda kredi karti bilgilerini kaydediyorlar uyarmak isterim.

kendilerine bu konuda attigim maillerden sonra hesabimi hic acmama karari alan firmadir kendileri. calinti kredi karti ile alisveris yapmayi engellemek icin kullanilan kredi karti numaralarini veritabanina kaydetmekte ilginc bir yontem tabi.

buda kredi karti numarasini sistemden silme talebime karsilik gelen cevaptir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    kredi kartınızın sadece numarası tutulmaktadır ve sadece kredi kartınızın numarası ile de işlem yapılamaz güvenlik şifreniz vs. olmadan bu numaranın tutulması da cakinti kart ile işlem yapmaya calışan üyeleri bulmak içindir.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yontemleride cok garip, ilk kullanimda kredi kartini sisteme kaydediyorlar eger baska bir hesaptan birisi ayni kredi karti ile alisveris yapmak isterse, "baskasinin kartini kullaniyorsunuz" diye hesabi deaktif ediyorlar. peki kartin esas sahibi olmayan kullanici ilk kullanirsa karti nolacak ? bunu bende bilmiyorum.
  • koftiden bir alan adı hosting firmasıdır, zaman kaybıdır emek kaybıdır.
    alan adı sorgulama penceresinde sorguladığınız buldum diye sevindiğiniz orjinal veya iş yapabilecek alan adlarını sizden önce kayıt ederler ve sizde havanızı alırsınız.
  • 5 gündür dışarı domain transfer veremeyen zaman kaybı.
  • zamanında, gece yarısı yazmış olduğum destek talebine bayan bir müşteri temsilcisinin cevap vermesiyle beni dumur etmiş olan alan adı tescil firması. ertesi gün telefon açtığımda, beni yardım için 2 farklı bayana bağlamaları da (ki bunların sesleri hep güzel oluyor, sanırım voice challenge ile çalışan alıyor bu şirket) ömür boyu dumur kalmama sebep olmuştur.
  • mesai saatlerinde bakım yapan bir garip tescil sitesi.
  • kanser etme mekanizması var bu sitenin ve şu an devrede. sık sık ulaşılmaz oluyor veya ağır çekime geçiyor. bir işlem yapmak için en az on dakika harcamak gerekiyor. çok sıkıcı.
  • "e güzel kardeşim ben kontrol panelime ulaşamıyorum sen nasıl domain servisi veriyon" denesi adamlar bunlar.
    hani nerde site nerede ? para kaybediyoruz burada bilader ya.
  • bazı sunucularında teknik problemler oluşmuş. 3 gündür bu problemi atlatamayan, muhtemelen arkadaşların problemin giderilmesinde çalışmalarının devam ettiği, uykusuz kaldığı firma. 3 gündür siteme ulaşamıyorum ama olsun, biraz bu arkadaşlar dinlenmeli ve ailelerine vakit ayırmalılar. site bekler.

edit : 1.5 hafta oldu değişen bir şey yok...