şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevdiğim bir sanatçı.üçüncü çocuğuna mada faka adını vermesini temenni ediyorum.
 • son birkaç yıldır yorumu feci şekilde bozulmuş şarkıcı.
  en basit örnek: cümle sonlarındaki "-yor"ları, "-yeaaaar" diye söylemek nedir amk?

  böyle mükemmel bir sesle bu kadar kulak tırmalayabilmesi büyük başarı.
  lütfen kendisini dinlesin, katlanılamaz seviyede berbat söylüyor.
 • sasha mia adını koyduğu bebeğin sahabı. koruyucu melek ve insanlığın koruyucusu anlamına geldiğini söylüyor ama benim bildiğim onun doğru olan mia sashadır. zaten öyle bir kozmetik şirketi de var. koruyucu ve gizleyici kremler satıyorlar. aman ne yaratıcı fikir.

  ben de çocuklarım olursa birinin adını mark diğerininkini spencer koyacağım. yaratıcılıkta üst düzeyim.
 • ülkenin en kötü şarkı söyleyen insanlarından olması muhtemel. bak ses demiyorum yorum diyorum. sürekli sesini kanıtlama çabası içinde olduğundan aşırı yüksek desibelden tabiri caizse böğüre böğüre şarkı söylüyor. en ufak bir duygu kırıntısı yok yorumunda. bir de kelimeleri acayip hallere sokarak söyleme gibi bir alışkanlığı var. şimdi bir de tsm'ye el atmış ki 15 saniye dayanabiyor insan. yapısı itibariyle duygu yüklü ve sakin sakin söylenmesi makbul şarkıları yine haykıra haykıra bağıra çağıra rezil etmiş. bunun yanında kişi olarak iticiliğinden hiç bahsetmiyorum bile.
 • "sesim var diye her şarkıyı bağırarak söylemeliyim."
  karaca, i.
 • çok insan düşmanı değilim hatta eskiden şişman diye sempatik bulurdum kendisini ama avaz avaz bağırdığı için sevmezdim müziğini. bir duygu vermezdi bana. yani benim caz gırtlağım var ortamın kralıyım tarzı bir müzisyenliği taksicinin makas atanı gibi bulurum. aksine adelle de yeri gelince en kuvvetlisinden diklere çıkar peslerde olayı gırtlağa indirir ama yeri gelince de aynı şarkı içerisinde en yumuşak sesleri duyarsınız. bu açıdan bakıldığında ışın karaca bana işin sadece bağırma kısmını taklit eden bir popstar yarışmacısı gibi gelir. peki bu uyuz olma durumu nasıl başladı?

  efendim bundan yaklaşık 1 ay önce trt müzikte denk geldim program yapıyor. konuk sanatçı selami şahin. konuk bomba. ama her şarkıda araya girmeler, her şarkıda ustanın naif sesini bastırma çabaları, her şarkı arasında kafası mı güzel nedir bilemedim tuhaf tuhaf ben çok büyük sanatçıyım cümleleri, gözleri kısarak dudakları bükerek konuşmalar gerçekten rahatsız etti beni. kilo vermenin özgüveni güzeldir ama sonuç olarak insanın mevcut pozisyonunu da iyi analiz etmesi gerekir. 95 kilodan 30 kilo çıkınca zayıf olmuyorsun, olsan da öyle davranmamalısın ki...

  selami şahin ne erdemli insanmış. tek kelime etmedi, tek cümleyle ezmedi. bak yavrucum ben zeki müren'e beste verirken sen daha yoktun sorunun ne bu şarkılarla, hadi kendi şarkıların tamam, benim şarkılarıma benim önümde nasıl böyle davranırsın demedi. arkada durdu ışın hanım hazretlerinin yerleştirdiği yerden izledi. selami şahin'i çağırıp neden tek başına şarkı söylersin o da anormal. bir izleyin o konuşmalara, gereksiz özgüvene şahit olun anlayacaksınız.
 • londra doğumlu imiş. ancak tavırları ile tam bir kasımpaşalı :/
 • türkiye sınırları içerisindeki en itici insanlardan biri. çok net. bir ercan saatçi olmasa da çok itici gerçekten. sesi, yapmacık kahkahaları, şarkılarda yaptığı gereksiz inişler çıkışlar. yok harbiden çok itici.
 • illüzyon gibi bir kadın. zayıf olduğunu biliyorsun ama şişman görüyorsun. çok enteresan. aurası mı şişman nedir. hakaret olsun diye ya da üzmek için filan söylemiyorum kesinlikle. az önce klibini seyrederken fark ettim, tespit paylaşımı yapıyorum.

  ilginç gerçekten.
 • bu kadın herhalde sezen aksu'nun müzik piyasasına çıkartıp da yanıldığı tek isim olmuştur. o sesim çok güzel edalarını lütfen artık kendine saklasın.