şükela:  tümü | bugün
  • kariyer. net'in, gps üzerinden konumunuza yakın bir yerden iş bulma olanağı sağlayan yeni aplikasyonu. manuel olarakta konum seçebiliyorsunuz. kariyer'e göre en büyük avantajı işverene telefonla ulaşabiliyorsunuz. böylece reklam için ilan veren şirketlerin biraz da olsa önüne geçilebilir. ayrıca firmalar için de 1dk'da ücretsiz ilan verme imkanı var. şimdilik 3 sefer ücretsiz verebiliyorlar. uygulama tinder mantığına benziyor, basit ve stabil. umarım hem iş veren, hem iş arayan için verimli olur.
  • kariyer.net mavi yaka edition.
  • tırt işler programı. ilanların çoğu özensiz ve internet kafedeki kantırcı veletlere yazdırılmış gibi yazım hatalarıyla, anlamsız kelimelerle, yarıda kesilen cümlelerle dolu.

    şuan program yeni olduğu için pek dişe dokunur ilan yok. ilanların çoğu sokaktaki elektrik direğine yapıştırılan el ilanları tarzında. genellikle hamal, satış elemanı, çağrı merkezi elemanı, nefes alabilme kabiliyeti olan bayan eleman tarzı ilanlar var.

    umarım ilanlar kontrolden geçip yayınlanıyordur. şuanda hiç kontrol ediliyormuş gibi görmedim yada ilan çok görünsün diye karışmıyorda olabilirler. skini sallayan 2 dkda ilan verecekse letgo gibi çoluk çocuk bununda içine eder. bizim millete makine kontrolde işe yaramaz insan kontrolü lazım.