şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sozlukte daha once,
  (bkz: isvecli kizlar) (bkz: isvecli kizlarin ta$ olma sebepleri)
  entryleri ile saptamasi yapilmi$ unsur. lakin hadiseyi sadece isvec ile sinirlamak haksizlik olur. bir norvecli, bir fin, bir hollandali kiza da ta$ demezseniz vallaha bir daha gelmez guney sahillerimize...
  velhasil,
  uzun boylu, harbi sari$in, acik renk gozlu, at gibi kizlardir bu kizlar.
  (bkz: ozlemi$im abaza muhabbetini)
 • hayallere dalıp gitmeye vesile olan, "niye yanlış ülkede doğdum sanki" diye düşündüren cins.
  (bkz: isveçli kızların taş olma sebepleri)
 • iskandinav ulkelerinde yasayan rivayete gore siyah sacli kara gozlu erkeklerden hoslandiklari ileri surulen mitoloji kahramanlaridir yine rivayete gore o kadar cok vardirki kizlar farkli olmak amacıyla siyah lens takip saclarini koyu renge boyatmayı bir moda akimi olarak ileri surebilmislerdir.. efsane oole derki cevrelerindeki erkeklerin cogunlugu gay oldugundan cogu yalniz baslarina dolasmaktadirlar ve kendilerini etkileyecek erkekleri beklemektedirler... finlandiyaya gitmek kolaydir bu arada okul harci yıllık cüzi bir miktardir (43 euro ) yasli nufus cok fazladir... alinmasi gereken bir acceptance ve recomandation letterdir denemekten zarar gelmez artı egitimde ingilizcedir ben fince bilmiyorum diyenler icin
 • slav kızlarıyla başabaş giden dünyanın en güzel dişi gruplarından biri.(bundan sonrası genelleme olmak üzere) slav kızlarından farkları, daha eğitimli ve daha az çıkarcı olmalarıdır. görünüş itibarı ile de slav kızlarından farklıdır, slav kızları daha donuk bakar ve yüz hatları soğuk rus keskinliği taşır, ama bu kızlar kızsa da oval-sivri karışık yüzleriyle çoğu zaman sevimli ve kadınsı dururlar. başa dönersek efsanevi elf durumu hepsinde yoktur, ama bazıları bir sanatçının "kadın nedir" adlı on yıllık çalışmasının ürünü gibi muhteşem dururlar. kompleksizlerdir, duvar çekmezler, lakin sevgili yağız delikanlılarımız "du yu segs?!" diye hepsine gittiğinden türklere karşı sağolsunlar önyargı beslemişlerdir. ön yargı sınırını geçince sevimli ve muhabbet olurlar. iddia edildiği gibi "onlar hasta olunca bakmaz, sıkıntıya gelemez vb." saçmalıkları geçersizdir, dünyadaki her kadın gibi, iyi karakterlileri erkeğinin sıkıntısı varsa dişilik içgüdüleri gereği sahiplenirler. tek kötü yanları özgür olmalarıdır, ister bir gün ister on yıl beraber olun, gitmek isterlerse giderler.
 • hayret nasıl yazılmamış??!!!

  (bkz: türk kızları gitsin iskandinav kızları gelsin)
 • iki x kromozomuna sahip kizlardir, ilginc degil mi?
 • belleri kalın, memeleri ise küçük olduğu halde göğüs yapılarının biraz ileriye çıkık olmasından ötürü büyükmüş gibi görünen ve bu sebeple 60 yaşındaki milf memesi gibi duran, yatakta kilolarca beyaz etin içinde yüzdüğünüz hissini uyandıran, nispeten doğal saçları siyah olanların bu tanımlamaya pek girmediği, sarı siyah fark etmez hemen hepsinin gözlerine edecek tek kelimemin olmadığı, çok güzel yüzlü, balık etli, 30 yaş ve üstünün daha makbul olduğundan şüphelendiğim kız türü.
 • aşırı alkol tükettikleri için 25 yaşı geçer geçmez mucizevi biçimde file dönüşen güzeller. afiyet şeker olsun efenim.
 • bunların istanbul a turist olarak gelenleri eleme usulümü seçiyorlar bilemedim açıkcası. yahu siz nasıl bir insansınız? bunların güzelliğini anlatacak kelime bulamıyorum, eğer türkce de bunun açıklamasını yapamıyorsam, dünya dilleri için de kesinlikle açıklamasını yapamam. işte bunlar iskandinav kızları oluyor.