• şule çet cinayetinde de açıkça anlayabilirsiniz. bunlar şeriatı getirmek için ilk adım olarak kadını sindirmeye, değersizleştirmeye çabalıyor.

meriçlik falan umrumda değil. gerçekten tablo çok net. kadını sustur, öldür, eve kapat. ben demiyorum inandıkları din, kültür diyor.
  • (bkz: yukarı)
  • demek ki neymis, eger yeterince guclu insanlari taniyorsaniz gercekten de istediginiz her seyi yapmakta ozgursunuz.
  • kanım dondu okurken. hukuk bazıları için ne güzel bir şeymiş, her suçu affedebiliyormuş.
  • bunca ilgi alakaya rağmen hala amerikalıları geride bırakacak seri katiller çıkartamıyoruz. bence milli otomobilden daha önemli bir sorun bu, üzerine gidilsin...
  • hukukun katlidir.
    ne demek lan, yargılama uzun sürerse devlet tazminat ödeyebilir, bu nedenle tahliye edilsin?
    mazlumun hukukunu korumak yerine devletin kesesini düşünen yargının ortasına sokayım.
    siktirin istifa edin ya da mahkemeleri kaldırın devlete yük olmasın, millet başının çaresine baksın.
    o zaman devlet, yargı ne bok yemeye var amk?
  • halan türkiyedeki hukuğun adalet geitreceğine inannan var mı acaba?
  • hayatım gaspçılar, torbacılar, baliciler, tinerciler arasında geçti. hea bundan hiç şikayet etmedim. bunlarla başa çıkmanın bir yolunu hep bulurdum.

ama bu çok farklı bir şey be birader. dün şule'nin mevzusu sosyal medya'da yapılan kadıköy kızı, dövmeli kız, izmirli kız üzerinden yapılan mizah ve yorumların nelere yol açtığını ve mental açıdan insanı nasıl rezil biri yaptığına şahit oldum.

bu işin toplum tarafı ve bu iş iğrençleşmeye devam ediyor. işin sistem tarafına bakınca ise yukarıda saydığım adamlardan korkmadığım kadar sizden korkuyorum. birini işkence ile öldürmek ve 3 yılda tahliye olmak hea ? size karşı bir savunma şekli cidden aklıma gelmiyor. siz gördüğüm en haysiyet yoksunu, en şerefsiz, en kahpe topluluksunuz... sadece bu kararı verenler değil. bunlara sebep, ön ayak olanlar ve buna zemin hazırlayanlar.
hesabın var mı? giriş yap