şükela:  tümü | bugün
  • bir çok şirket hakkında bilgi ve yorum okuyabileceğimiz site.

ortalama maaşlardan, şirket çalışanları yorumlarına, artısından eksisine, fotoğraflarına kadar bi çok yelpazede döküman görebilirsiniz.

mevcut adres
  • sitedeki maaş vs bilgilerin çoğu eski olduğundan günümüz şartlarında pek işe yaramayan site. aslında oldukça orijinal ve güzel bir fikir olmasına karşın neden terkedilmiş teksas kasabasına dönmüş anlamak zor.
  • an itibariyle en son 2013 bilgileri var. ama benim bildiğim şirketler ve pozisyonların maaş bilgilerini kontrol ettiğimde, gözüken rakamların gerçek değerlerden düşük olduğunu gördüm. buradakilere bakıp pazarlık yapacaksanız üstüne biraz fark eklemekten çekinmeyin.

ek olarak, keşke daha fazla data girişi olsa, ekşide başlık altında şu işi yapıyorum bu kadar kazanıyorum diye sayfalar giren güruha sesleniyorum, siteyi doğru bilgilerle besleyin de herkese bir faydamız olsun.

edit: imla
  • tarafsız olarak şirketlerle ilgili bilgi alabileceğiniz bir platform olması gerekiyor, ama değil. dört kişi, eski çalıştığımız firmayla ilgili yorum yazdık fakat sakıncalı olmamasına rağmen hiçbirimizinki yayınlanmadı. artık verdikleri bilgilere güvenmiyorum. seçici geçirgen bir site.
  • maaş bilgileri hala 2013'te kalan site. yorumlar daha güncel ama. maaşları da paylaşsanıza olm piyasayı bilelim, herkes kazansın.
  • denk geldi bir bakayım dedim. üyelik istiyor, iki dakika olayım dedim. 1 ay boyunca yorum, maaş v.s paylaşmazsanız üyeliğiniz kısıtlanacak diyor. eeh siktirgit dedim kapattım. adam sitesine girelim diye taahhüt istemiş resmen.