• an itibariyle en son 2013 bilgileri var. ama benim bildiğim şirketler ve pozisyonların maaş bilgilerini kontrol ettiğimde, gözüken rakamların gerçek değerlerden düşük olduğunu gördüm. buradakilere bakıp pazarlık yapacaksanız üstüne biraz fark eklemekten çekinmeyin.

ek olarak, keşke daha fazla data girişi olsa, ekşide başlık altında şu işi yapıyorum bu kadar kazanıyorum diye sayfalar giren güruha sesleniyorum, siteyi doğru bilgilerle besleyin de herkese bir faydamız olsun.

edit: imla
  • tarafsız olarak şirketlerle ilgili bilgi alabileceğiniz bir platform olması gerekiyor, ama değil. dört kişi, eski çalıştığımız firmayla ilgili yorum yazdık fakat sakıncalı olmamasına rağmen hiçbirimizinki yayınlanmadı. artık verdikleri bilgilere güvenmiyorum. seçici geçirgen bir site.
  • maaş bilgileri hala 2013'te kalan site. yorumlar daha güncel ama. maaşları da paylaşsanıza olm piyasayı bilelim, herkes kazansın.
  • an itibariyle hata veren site.
  • denk geldi bir bakayım dedim. üyelik istiyor, iki dakika olayım dedim. 1 ay boyunca yorum, maaş v.s paylaşmazsanız üyeliğiniz kısıtlanacak diyor. eeh siktirgit dedim kapattım. adam sitesine girelim diye taahhüt istemiş resmen.
  • sitedeki tüm maaş verilerinin açıklama kısmında standart olarak ”2013 yılı güncel maaş bilgisidir” yazmakta.

5 yıldır kimse mi veri girmedi kitapsızlar, ya da site adminleri 5 yıldır siteye girmedi.
  • göründüğü kadarıyla güzel bir fikrin dikkatsizlik sebebiyle boşa gitmesidir. memurlar.net gerçeğinin güzel bir alternatifi olabilirmiş.
  • kariyer.net'in satın aldığı, firmalar hakkında çalışanlarının yorum girdiği site.

çok yararlı olmasına karşın uzun süredir atıl duruyordu. yakın zamanda kariyer.net, pozisyonların maaş bilgilerini yayınlamaya başladı.

ıskolig.com'a girmeye çalıştığımda ise 2 gündür hata veriyor. umarım güncellenen bilgilerle tekrar aktif duruma geçme sinyalidir bu.
  • üyelik sistemi çalışmayan site. kapatın gitsin bari.
hesabın var mı? giriş yap