• çok ilginç bi' şekilde hiçbir şekilde suç isnadı taşımayan, kendisini hedef göstermeyen, hakaret, şantaj, tehdit ve kamu görevlisine ilişkin suçlara ilişkin bi' kategori dahilinde olmayan entrylerim ve benim gibi birçok yazarın da entrysi hakim kararı ile silinmiştir.
    bunun dışında yazmış olduğum entryler suç teşkil eden fiiller barındırmasa da internette açık kaynak vasıtasıyla yapılan haberleri buraya taşımak anayasal bir haktır. ilgili entryler hangi sebeplere dayandırılarak içerik engelleme kararı verilmiştir? madem ki erişim engellenmiştir, ilgili entryleri yazan kişiler hakkında herhangi bir soruşturma başlatılmış mıdır?

bu soruların cevapları kamuyu ilgilendirmektedir, içerik engelleme talebinde bulunan kişi her kimse şunu bilsin; haberleşme hakkını bu şekilde engelleyemezsiniz...
  • o değil de, ister misiniz bu paralellere yapılan operasyonların ankara ayağında tutuklama talepleri kendisine düşsün, burası türkiye.
    peki böyle bi' durumda ne karar vereceğini kestirebilen var mı?
    muhtemelen alayını tutuklayacak.

ps: ben aslında gelecekten yazıyorum bunları, uzay-zaman eğrisini bükebildiğim için kafama göre gidip geliyorum, evet.
  • ismi ile müsemma.

bence ismi tayyip bir çiçektir olmalıydı.
  • akp'nin zekeriya öz'ü.
  • hakkımı helal etmediğim hukukçu.

ayrıca cemaat-akp savaşında "aktif rol" almış biri.
  • dilek doğan'ın katledilmesine ilişkin dava dosyasında da dosyaya gizlilik kararı aldırarak "istikrarlı" çizgisini sürdüren memur. hukukçu demek isterdim ancak hukuk uygulaması bu şekilde olan kişilere meslektaşım demeye ne elim ne dilim varıyor..
  • istanbul 2. sulh ceza hakimliği'nin 2014/2429 d.iş sayılı ve 24.10.2014 tarihli kararıyla bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • reis hayranı çiçeği burnunda yargıtay üyesi. reisin bu yönünü seviyorum. herkese hakkını fazlasıyla veriyor.
  • bugün amerika'da yapılan yargılamayı izleyip izlemediğini merak ettiğim hakim.

pardon üye.
hesabın var mı? giriş yap