şükela:  tümü | bugün
  • minibüsü her daim kaçıracak erkektir.
  • beni tanımlayan cümlelerden biri. sanırım bu erkekler engelli olimpiyatlarında yarışmaya hak kazanıyorlar.
  • sikişen dedeler melodisini çalabiliyor ama parmaklarını dudaklarının arasına sıkıştırıp, tiz ve güçlü ıslıklardan çalamıyorsa bence çok da yetersiz sayılmaz. hele ki sözlük halısaha zirvelerinden sonra herkes duştayken bunu yapacak ciğere sahipse gayet eğlenceli dakikalar geçirtebilir.
  • serbest vuruş kullanan rakip takıma karşı tribünde üzerine düşen görevi yerine getirememenin ezikliğini feci şekilde yaşayan erkektir.
  • bir oğlan çocuğu değil erkek adam olmuştur zaten o yüzden ha ıslık çalmış ha çalamamış ona koymaz.
  • ıslıkla değil konuşarak anlaşan erkektir. sesini iki kilometre uzağa duyurma ihtiyacı duymaz. maça, maçı izlemek için gider. basket maçlarına gelip 40 dakika durmadan ıslık çalan futbol seyircisinden hiç hazzetmez.
  • elimi, parmaklarımı ağzım içinde sokmadığım kombinasyon kalmasa da ıslık çalmayı hiçbir zaman beceremedim. hayatımda kendimi en aciz hissettiğim anlardır bu ıslık çalamadığım anlar. yanımdaki bacağım kadar velet yanımda elini ağzına götürüp (aq orada artık bi buton mu vardır benim göremediğim nedir) mozart çalabilecek durumdayken ben her seferinde ağzıma vermeme rağmen şunu beceremedim.

sadece sizin erkek olarak yer aldığınız bir grupta (o düşündüğün değil aq) ıslık çalmak hasıl olunca hani tüm kızlar gözünü diker ve "e çal istersen artık yani" diye gözlerini devirip dudak bükerek baktıklarında yaşadığım stresi 200 kişiye tezimi sunarken yaşamadım. ulan bahanesi de yok. ne diyeceksin ki? ya şey çalmayayım ben. neden?

kravat bağlamayı öğrenirken iki kez kendimi kitledim, ayakkabı bağlamayı 23 yaşında öğrenip o yaşıma kadar bağcıkları ayağımın kenarına saklayarak yaşadım ama hiçbir şey şu ıslık çalamayan erkek kategorisinde olmak kadar koymadı bana.

ıslık çalamadığım için kaçırdığım otobüsler psikolojimi bozmaya devam ediyor. o otobüslerin de allah belasını versin adam kapıyı açsın diye peşinden koşup neredeyse molotof kokteyli atıyorum ama diğer herif yerinden kıpırdamadan ıslığı çalınca zınk diye duruyor aq aracı. allah aşkına yok mu şunun bir kısayolu? yok mu bir tekniği?
  • ünlü fikir adamı ve güftekar florayda beyin visıl şarkısını dinleyerek nasıl çalınacağını öğrenebilir. (bkz: susan hala bu yöntemle 10000 dolar kazandı, 35 kilo verdi ve ereksiyon sorunlarını halletti)