şükela:  tümü | bugün
 • leiden üniversitesi'nde eric jan zürcher'in gözetmenliğinde 28 şubat 1997 post-modern askeri müdahalesi ve 27 nisan 2007 genelkurmay basın açıklaması (e-muhtırası) dönemlerindeki medya söylemleri üzerine doktora çalışmasını devam ettiren sosyolog, heyecanlı kişilik, keskin zeka, kıvrak kalem, lafazan kişi. odtü sosyoloji kökenlidir.
  kendisi ayrıca "kürtlerin 28 şubat'ı" ifadesini ilk kullanan kişilerden biridir, belki de ilkidir. birikim dergisinin 224. sayısında (aralık 2007) "kürtlerin 28 şubat'ı ve gösterilmeyen tepkiler adlı" bir makalesi vardır.
 • fatih sosyoloji'nin yeni starı. hoşgelmiştir. mütevazi ve kibar. akademik magazinel bilgi küpü. bütün seçmelilerimi ismail ç.'den almak istiyorum.
 • akp yalakası saçma sapan konuşan bir arkadaş. mhp hakkında hadsizce konuşmaktadır şu vakitlerde trt haber kanalında.

  devletin kanalında akp propogandası yapan tipi tip..
 • yandaş kanalda başkanlık rejiminin nimetlerini anlatırken acaba hiç mi utanmadı aldığı diplomalardan? cemaatin güçlü olduğu zaman fetoya yanaşıp fatih'te ders veren ve erdoğan'ı eleştiren ismail çağlar şimdi güç erdoğan'da olunca yandaş kanallarda erdoğan güzellemesi yapıyor. siyasal islamcıların şahsıyetleri konusunda güzel bir örnek bu omurgasız, kara cahil ismail çağlar tiplemeleri! iktidar yalakalığı muhafazakarların en zayıf noktası! akp iktidardan gittiğinde nerede çalışacak bu şahsıyet?
 • şu an türkiyenin gündeminde programında siyasette fetöcü varsa chpdedir diyen adam.
  adam.
  karşısındaki chplilerin aklına sen zamanında fatih üniversitesinde çalışmadın mı kardeşim demek gelmiyor.
  herkese fetöcü diyen adam zamanında fatih üniversitesinde çalışmış.
 • ayhan ogan'ın imitasyonu. aynı sırıtış, aynı cahil yüzsüzlüğü ve demagog metodları.

  amerika o ayakkabı kutularını, rüşvetlerin kimlere gömüldüğünü bi açıklasın. hep gelip gidip dayandığınız "17 aralıktan sonra akp fetönün ne mal olduğunu anladı" laflarını anlarız. yoksa ortada hırsızlığı ayan eden bir başka hırsız mı var yoksa bi komplo mu var bakarız. şu bir gerçek ama ismayıl:

  "...yalan dolan yazıp çizen
  kudretliye övgü düzen
  dün dinsizim diye gezen
  bugün müslüman olmuştur

  emeksiz zengin olanın
  kitapsız bilgin olanın
  sermayesi din olanın
  rehberi şeytan olmuştur..."*
 • (bkz: #65222178)
 • sol haber portalı'nı okumayı denemiş ama anlayamış.

  kemal okuyan'da çekinmemiş tane tane herkesin anlayabileceği şekilde anlatmış.

  bence şu linki iki kere okusun bu yandaş arkadaş ancak, belki, yok sanmıyorum.link
 • dile getirdiği iktidara yaranma çabasındaki sözlerini bir kenara bırakırsak suratındaki daimi melih gökçek sırıtışı ile kişideki ağzına kürekle vurma isteğini körüklüyor. samimiyetsizlikte i. melih bey ile yarışırlar.