şükela:  tümü | bugün
  • vahşi kapitalizmin at koşturduğu bu devirde, bilgisini sınır ve bedel koymadan paylaşan genç ve idealist doktor. fitekran adlı kurduğu siteyle, bu topluma gerçek manada büyük bir hizmet sunan insan evladı, sonra doktor diyeceğim izniyle :)
  • başucu blog'umun yazarı, süper insan.
  • adeta çölde bir vaha. bilgi kirliliği ve güvenilir kaynak eksikliği olan egzersiz ve beslenme konularında yazdıklarıyla bilinçlendiriyor ve ufku birkaç katına çıkarıyor sağ olsun.
  • işi ticarete dökmeden sağlıklı yaşam hakkında toplumu bilgilendirmeye çalışan blogger, doktor.
    macro center'dan değil semt pazarından alışveriş yapan, takipçilerine de bunu tavsiye eden duyarlı insan.
  • "kâr amacı gütmeyen ve tarafsız bir girişim" olduğunu söylediği bloguna fitekran 'dan ulaşılabilen genç bir doktor. oldukça detaylı yazıyor. yazılarını uzun süredir takip ediyorum. sağlığını korumayı kendine emanet edenlerin de takip etmesini tavsiye ederim. beslenme ve egzersiz üzerine oldukça ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

youtube kanalına buradan ulaşılabilir.

bilgilerini ve araştırmalarını insanların hizmetine herhangi bir maddi çıkar beklemeden sunmasını ayrıca takdir ediyorum.
    ayrıca çok monçiçi bir doktor. ponçik yani.
  • saglikli beslenme ve egzersiz konularinda guzel videolar hazirlayan cerrahpasa mezunu bir doktor. ayni zamanda www.fitekran.com adresi uzerinden de bildiklerini herkesle paylasiyor.

nerede calistigini henuz ogrenemedim ama ogrendigim zaman hastasi olacagim.

bahti acik olsun...
  • reyizdir. olm adam oturup bilimsel bilimsel ve ciddi anlamda rehberlik edecek makaleler hazırlamış sitesinde. ben olsam bedava vermem lan bu bilgileri diyecek kadar da kapitalist bir adamım. biraz bayık bakışları olmasa ailemizden bu elemana kız bile vericez ameke. videolarını sanki benim en yakın kankammışta ''hadi be olm sağlıklı ol amk işte'' dermişçesine anlatıyor. devam azizim devam.. süper bir insansın. ağızına, emeğine ve yüreğine sağlık
  • kendisi muayenehane açmıştır. eminim bilgilendirici blog yazılarında olduğu gibi hastalarıyla da böylesine yakından ilgilenecektir. instagramdan kendisine mesaj attığınızda dahi gayet ilgili davranıyor kendisi, sağolsun. (bkz: fitekran) adresinde muayenehanesinin yeri ve de numarası mevcut. en kısa zamanda ziyaret etmeli.
  • süper insan nasıl olunur diye bir kitap yazsın can reyis.. sayesinde göt göbek salmaktan kurtuldum lan..
  • çok şey borçlu olduğum, olağanüstü adam. yaptığınız işi sevdiğiniz zaman ne kadar mutlu ve ne kadar başarılı olabileceğinizi bu adamla tanışınca anlıyorsunuz, çünkü işine çok aşık bir doktor. artık kendimden ümidi kestiğim, bedenimden tiksindigim için tüm özgüvenimi kaybetmeye başladığım bir noktada benim için yeniden umut oldu. var olsun. insülin direnciniz varsa, hayatınızı olumsuz etkiliyorsa, bir türlü kilo veremiyorsanız mutlaka görüşün kendisiyle, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissettiğinizde bana teşekkür edersiniz.

bu ülkenin daha çok can hoca'ya ihtiyacı var.