şükela:  tümü | bugün
  • 93 doğumlu erkeklerin aynaya bakmalarına sebebiyet veren genç oyuncu
  • henüz ufak olmasından ileri gelen bi şirinliği var.
    saclarının yaslanınca dokulmemesini diliyorum, oldukça güzel sacları var.
    tanım: dizi oyuncusu.
  • bu çocuk bana nedense ses tonu olsun saçları olsun tipi olsun engin altan düzyatan' ın gençliğini anımsatıyor. hatta kendisinin de bir lise öğrencisini canlandırdığı koçum benim dizisinde rolü vardır. kanımca abi kardeşi oynasalar hiç sırıtmazlar. bu çocuk geleceğin engin altan' ı dikkat edin diyorum.
  • güneşi beklerken dizisinin kanald'de dönen fragmanlarında görüp beğenip googleladığım ve 93 doğumlu olduğunu öğrenmemle ciddi ciddi kartlaştığımı düşünmeme sebep olan yeni nesil dizi oyuncusu.
  • şımarık olması muhtemel, çok güzel saçlı, güzel yüzlü oyuncu
  • çocuk güzel . hatta çok güzel çocuk. oyunculuğu tabiki şuan kötü ama güzel olacak. olmalı. aynısının 1990 modeli varsa sipariş vermek istiyorum.yetkililere sesleniş.
  • fazlasiyla simarikmis kendisi, bugün beyaz show'u izlerken fark ettim. beyazıt öztürkle konusurken "ya beyazcim söyle düşün mesela" filanda ne demektir ya? kac yas büyük o adam senden. neyse allahtan beyaz hemen bozdu kendisini rahatladim biraz.
  • kizlarin isine karismam ama erkek gozuyle baktigimda, kerem gursin'den daha yakisikli gorunen oyuncu.
  • beyaz show'da beyaz'ın dayın demesiyle gözleri dolup, beni de durduk yere ağlatmış oyuncu. onun dışında ben de azıcık şımarık buldum ama heyecanına ve yaşına verdim. adam haklı, ben de olsam şımarırdım muhtemelen.
  • kendilerine çok büyük sevgilerimi(!) gönderdiğim ergen. amele tipini zayıf ve güçsüz bedeni ile birleştirip karşımıza basketten çakmayan liseli olarak çıkmıştır. konuşmayı falan bilmediği beyaz show'da açıkca görülmüştür. ergendir.