şükela:  tümü | bugün
 • odtu isletme istatistik hocasi idi, bir zamanlar. en son sadece mba ogrencilerine istatistik vermeye baslamis idi. inci gibi bir yazisi, ve fakat cok kotu bir "north carolina'nin ismi nereden gelmektedir" konulu esprisi vardir. iyi niyetli bir kimsedir, akademik ozelliklerini bilemeyecegim.
 • baskent universitesi fen edebiyat fakultesi dekanidir simdi kendisi. cok iyi huylu ve sevimli bir insandir
 • artık istatistik ve bilgisayar bilimleri* bölüm başkanlığını yapan, mükemmel ders anlatan, sorabileceğiniz her soruya anında cevap verebilen, anılarıyla dersleri şenlendiren üniversite'nin en kaliteli hocalarındandır.

  bir diğeri için (bkz: umut hüseyinoglu)

  özgeçmişine şu linkten ulaşılabilmekte:
  http://fef.baskent.edu.tr/…/cv/ismailerdemcv-tr.doc
 • 2009 yerel seçimleri'nde sancaktepe'nin belediye başkanı* olmuş; melih gökçek benzeri kişidir. "benzeri" derken, düşünsel anlamda olan benzerlikten bahsetmiyorum; bu adamın tipi de çok benziyor melih'e. garip.

  http://www.atasehirmagazin.net/…es/ismailerdem1.jpg
  http://www.yapi.com.tr/…ges/2008/haberler/62330.jpg
 • "gelişim için erdemli belediyecilik" gibi harika bir sloganla yola çıkan başkanımız. davanın içinden gelen, halkının dertleriyle hemhâl olmuş sivaslı bir anadolu ereni olarak ismail erdem biz sancaktar gençlik'e heyecan veriyor. teşkilatla olan yakın ilişkileri ve tabanı iyi bildiğinden ötürü seçim öncesi yapılan yoklamalarda açık ara önde çıkmıştır. sayın başbakanımız da belediyeciliği iyi bildiğinden bu parlak ismi bu göreve layık görmüştür. sayın başbakana ve sayın ismail erdem'e bu zorlu görevlerinde muvaffakiyetler dilemekten başka bi şey gelmiyor elimden. işleri o kadar zor ki. allasen her gün kızdığınız başbakanın gözlerine bir kere bakın. yorgunluğu, görev aşkını, vatan millet sevdasını göreceksiniz. ama nerde sizde o kalp gözü?
 • sivas'lıdır ve sivas'ı istanbul'da en iyi temsil eden siyasetçidir. her yıl hakan şükür sancaktepe stadyumu'nda sivaslılar için güzel bir organizasyon düzenler. sıradan bir ilçenin belediye başkanı konumundayken bile sivas için elinden geleni yapıyor.
  geleceği parlak bir siyasetçi. gelecek dönem milletvekili olursa şaşırmamak lazım. seviyoruz kendisini.
 • sancaktepe'ye son dört senede çok şey katan başarılı başkan. ideolojisi bir tarafa mert adamdır aynı zamanda.
 • sancaktepe'ye özellikle sarıgazi'ye son dört senede bir bok katmamış başkan adayıdır, yolların amına konmuş delik deşik araçlar ile camel trophy tadında takılıyoruz sırf bu yüzden rot ayarı bozuldu, kaldırımlar 5 sene önceki kemal ayyıldız'ın yaptığı hali hala, şimdi ilgisizlikten aralarında ot bitti bir kaçında erik ağacının bile büyüdüğünü gördüm düşün yani hizmet verdi diyorlar, belediye binası yaparak yılda 1 kere gittimiz "düğün sarayı" saray neyse artık yaparak bize zerre katkısı olmayan işlerle hizmet olmuyor, kısaca 2. hasan can vakasıdır.
 • bugün sabah saatlerinde yarım saat kadar sürmüş bir sağanak yağmur sonrası ilçe belediye sınırları içinde yer alan mevlana ilköğretim okulu'nun istinad duvarının yıkılmasıyla ilgili ihmal yok açıklaması yapmış bir adamdır.
  https://eksiup.com/141009d9913
  yarım saat bile sürmemiş bir yağmur sonrası manzara bu. üstüne vazife midir orası ayrı konu ama sanki bomba atılmış gibi durduk yerde yıkılan bir duvar için -ki okul henüz 10-12 yıllık bir yapıymış- ihmal yok diyebilmek ancak böyle adamların harcıdır.
  rant düzeni içinde artan yapılaşmayla beraber artan belediye gelirleri içinde üçüncü dönem saltanatını sürdürmektedir. 10 yıl önce özel araçla sancaktepe merkezden üsküdar'a yarım saatte ulaşılabilinirken bugün sancaktepe merkezde yer alan 1-2 km'lik saçma sapan trafik düzeninin içinden çıkmanız yarım saatten fazla sürmektedir. öyle de başarılı hizmetleri vardır.
 • sancaktepe belediye başkanıdır. an itibariyle kulislerde kendisinin ataşehir’den aday gösterileceği konuşulmaktadır.