şükela:  tümü | bugün
 • balyoz davası ve internet andıcı soruşturması nedeniyle tutuklanmıştır.
 • “bugün 2.5 yıldır hasta olarak yatmakta olan annem cevriye pekin’in vefatını öğrendim. yapılacak cenaze törenine, tutuklu olup da yakınlarını kaybeden insanların daha önceki cenaze törenlerinde maruz bırakıldıkları tutum ve davranışların (nakil koşulları, cenazenin defni sürecindeki refakatçilerin olumsuz tutumları, taziyelerin kabulü yönündeki engellemeler, gece cezaevinde ikamet mecburiyeti vb.) ruhumda yarattığı tahribat ve kabul edilemezlik duygusu beni sevgili annemin cenaze törenini katılmama ve son görevimi layıkıyla yerine getirmeme engel olmuştur. kıymetli ve sevgili anacağım ruhun şad, mekanın cennet olsun." http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21943711.asp
 • 1972 yılında kara harp okulundan, 1973 yılında piyade okulundan mezun oldu. 1974 yılında hava indirme tugayı 1’inci paraşüt taburunda, takım komutanı olarak kıbrıs barış harekatına katıldı ve burada yaralandı.
 • bu ordu dediğiniz sanki tek bir ağız . sivil gibi ama kuralları az farklı . orada da yavşak var sivilde de , orada da iyi adam var sivilde de
 • doğu perinçek marifetiyle ulusal kanal'ın başına genel yayın yönetmeni olarak çökmüş asker emeklisi. tam bir ak partilidir.

  yalçın küçük'ün kalemler ve kılıçlar programının bitirilmesinde baş rolü oynayan şahıstır. çünkü yalçın küçük'ün programda söylediklerinden korkmuştur ve işine gelmemiştir.
 • son yıllarda necdet özel dönemi dâhil olmak üzere orduyu her durumda haklı bularak yüceltmeyi görev edinmiş olan doğu perinçek'in sağ kolu. asker emeklisi. son programda ordunun hasan karakaya tâziyesi konusunda yalçın küçük'le ağır bir tartışma yaşamışlar ve kanalın baş yöneticisi olarak yalçın küçük'ü kovmuştur.

  bu arada sözde "genel yayın yönetmeni" hûlki cevizoğlu'nun da kanalda yalova kaymakamı olduğu tescillenmiştir.
 • emekli deniz kurmay albay koray eryaşa'nın facebookta hakkında açıklamada bulunduğu şahıs.

  http://odatv.com/…-general-simdi-nerede--1006161200

  "evimden çıkan sözde ermeni soykırımı ile ilgili akademik tezler, türk ceza kanunu 334. madde yani devletin güvenliği için yasaklanmış bilgiler olarak kabul edildiği için 5 yıl 7 ay 19 gün hapis cezası aldım. bu cezanın infazının tamamlanması nedeniyle de tahliye edildim. beni mahkum ettiren fikret seçen, zekeriya öz, celal kara (şu anda yurt dışında kaçaklar), metin özçelik (17-25 aralık işbirliği nedeniyle silivri’de) ermeni ya da alman değiller. maalesef türk ulusu adına yargılama yapan hakim ve savcıydılar. peki sözde ermeni soykırımı hakkındaki akademik tezlere devletin güvenliği için yasaklanmıştır diye rapor hazırlatan genelkurmay istihbarat başkanı kim? ismail hakkı pekin, ne kadar ilginç o da talat paşa komitesi’nin başkanı. bu nedenle almanya'yı izlediği iki yüzlü politikaları nedeniyle eleştirirken türkiye'deki gerçekleri de göz ardı etmeyelim. peki fikret seçen ve zekeriya öz'ün gösterdiği düzmece sahte delillerden ikna olan ve genelkurmay başkanının kendisine verdiği göreve rağmen ne emrindeki ne de diğer suçlanan subaylara nedir hakkınızdaki bu suçlamalar diye sormayan (sorsaydı delillerin nasıl sahte olduğunu anında öğrenecekti) genelkurmay başkanını deniz kuvvetleri içinde fuhuş şantaj ve casusluk maksadıyla kurulmuş bir örgüt olduğuna inandıran, bu sayede yüzlerce askerin kumpas ile tutuklanmasını sağlayan bu komutan kimdi? genelkurmay istihbarat başkanı ismail hakkı pekin.”
 • "bunu söylemek zorundayım. çıkıp da gazeteye silahlı kuvvetler zayıfladı, deniz kuvvetleri bitti diyemem. türk milletine böyle şey söyleyemem."

  ilginç, bunu diyen eski genel kurmay istihbarat daire başkanı, herhalde fetoculara dokunmuyorlar ama orduyu bütün atatürkçü subaylardan temizlediler demek istedi, evet fetocular yönünden zayıflama söz konusu değil, eğer bunu kastettiyse katılıyorum kendisine..

  http://odatv.com/…melerini-nasil-anlatti-1106161200
 • aslında vatan partisinde zaman geçireceğine ya da kaybedeceğine doğrudan akp'ye gitseydin ya be paşam.