şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeditepe üniversitesi grafik tasarımı bölüm başkanı, aynı zamanda müthiş bir ressam ve eşsiz bir komedyendir, kesinlikle cem yılmaz'dan daha çok güldürür dersleri boyunca, öğrencilerine karşı aşırı ilgili ve babacan tavırlarıyla tanınır. fatih terim ve alacakaranlıkta ki tahir kemal bozoğlu'nun birebir aynısıdır. yardımcısı gürhan hocayla ve diger yardımcılarıyla müthiş uyumlu çalışır, kesinlikle 10 numara bir başkan.
  • 5-16kasım 2007 tarihleri arasında ankara anadolu ajansı sanat galerisi'nde sergisi olacaktır.
  • kendisi şu an kanser ile hayat mücadelesi vermektedir.
  • sevgili dayımı 10.03.2008 tarihi öğleden sonra saat 3 de kanserle olan mücadelesinde hepimizi bırakarak yaşama veda etmiştir. seni çok özleyeceğiz dayıcım, senin ne kadar iyi bir ressam ve ülkesine bağlı atatürkçü biri olduğunu zaman daha iyi gösterecek, malesef sen buralarda olamayacaksın. bütün zorluklara rağmen ressamlığında hiçbirşekilde ödün vermeyen, bedeni izin verene kadar hocalığına, atolyesindeki o güzel çalışmalarına ve güldürürken düşündüren espirilerine devam eden hocam ve dayım ismail ilhan seni çok özleyeceğiz toprağın bol olsun....
  • günlerdir aklımda hocam... bir yürek çarpıntısı, bir burun sızlaması... gülüşü aklımda kalan, kısık kısık bakışı, tombul ellerini sallaya sallaya konuşması ve o'na çok yakışan bonus saçları... güzel şeyler aklımda hep. nur içinde yatsın inşallah.
  • hocam 10 yıl olmuş hakka yürüyeli...
    çok güzel adamdınız, çok yetenekli çağdaş bir ressam, sevgi dolu bir baba, iyi bir hoca. hakkınızda anlatmak istediğim çok anım var, geçirdiğimiz güzel günler, eğlence dolu ders saatleri, verdiğiniz hayat dersleri. herşey aklımda, hepsi aklımda. varsa hakkım size helal olsun.
    sevgiyle, saygıyla ve rahmetle anıyorum.