şükela:  tümü | bugün
  • valla bu adam kanaryaya benziyor, kesinlikle bu yüzden fenerbahçe'nin başında, yahu adamı sarıya boyasan ötmeye başlayacak gibi. http://i.hizliresim.com/aol1do.jpg
  • siyasi arenadaki karşılığı ahmet davutoğlu'dur.
  • "temel'i karayollarında yol ortasındaki şeritleri çizmesi için işe almışlar. temel ilk gün 100 km yolun şeridini çizmiş boya ile. müdürleri hep takdirle karşılamış, işteki performansını çok beğenmişler. ancak ertesi gün 40-50 km sonraki gün 20-25 km son olarak da 5-6 km'lere kadar düşmüş boyadığı şerit uzunluğu. temel'e sormuşlar bu düşüşün sebebini. temel ise:
    -ben ne yapayım, şeridi çizdikçe boya kutusu benden uzakta kalıyor cevabını vermiş" şeklindeki güldürmeyen fıkradaki temel'dir.

temel'in ilk günkü performansı süper kupa maçıdır,
    akhisar maçı temel'in son performansıdır.

boya kutusu ise ersun yanal'dan miras kalan, güçlü, arzulu, istekli, dikine kaleye gitmeye çalışan fenerbahçe takımıdır.
  • bana askerliğimi hatırlatan fenerbahçemin yeni teknik direktörü.

asklerlik ne alaka derseniz, şöyle:

kısa dönem olarak gittim askere. nizamiye takımına verdiler. uzun dönemlerden ne kadar it-kopuk-enkaz varsa nizamiye takımında.. kısa dönemlerden çevik kuvvet bi adam vardı, onu da başımıza çavuş yaptılar.
    bi kaç hafta geçtikten sonra mecburen onlara uymaya başladım. yoksa yitip gidicem.
    enseye şaplak göte parmak (mecaz ulan!) takılıyoruz bu yaralı stylalarla.. skimde değil hiçbir şey.
    ama gün geldi, bu çevik kuvvet komutana çıkıp dedi ki; "ben yapamıyorum bunlara çavuşluk, beni görevden alın."
    ertesi gün -niyeyse- pat diye nizamiye çavuşu oldum mu ben? sabah uyandıramıyorum kimseyi aq, skine takmıyorlar. içtimalarda nerdeyse sokaktan adam çevireceğim eksik çıkmasın diye. allah'tan kuyt'un esmer muadili bi çocuk vardı uzun dönemler arasında, belalı bi tip ama biz iyi anlaşırdık..
    tywin lannister gibi takılıyordu yanımda. "lucky7'nin dediğini yapmayanın a.qorum lan" diye teskere alana kadar yardımcı çavuşluk yaptı bana *

konuyu dağıttık ama dün ilk idmanı izleyince aklıma bunlar geldi. ismail kartal orda bişeyler anlatıyor; diğer köşede alves'le emenike güreşiyor, raul şortunu götüne kadar çekmiş geziniyor.. hey yavrum hey, bitmez bu askerlik..
  • ahmet davutoğlu'dur.

(bkz: anladın sen onu)
  • bugun "biz futbol adamlari' ile baslayan bir cumle kurmustur.

adam kendisini futbol ile alakali goruyor. o kadar ucuyor.
  • grup vitamin'e "ismail 3"ü yazdıran efsane hoca;

ismail bir tuhaf adamdır, teknik direktör görünür amma yalandır
    tüm futbol bilgisi selçuk şahin olandır.

fenerbahçe'ye hoca olmuş, cin gibi çocuk bizim ismail
    nasıl bu kadar kendine güvenmiş aklını seveyim lan ismail lan ismail lan is-ma-il

ismail
    sek sek sekerek ismail

rastik çekrek ismail

istifa ederek ismail

gitmelisin artık yavrum

kelbaşa şimşir tarak, bu ayakları artık bırak
    ne işin var ki o kulübede, futbola yeteneğin bağdat'tan uzak

ayranın yok içmeye, selçuk şahinle gidersin rakip kaleye
    bu ne perhiz, what is this, aman ismail can touch this

hafif psikopattır kendileri, buna bekir irtegün de dahil
    kızma amcası daha çok cahil

ismail
    odalarda ışıksızız, sıçtın ağzımıza ismail
    tut ki karnımız açıktı, golleri yedik
    ah biz çaresiziz sen bizden çaresiz ismail

kırdığın potlar bini aştı, bak yalnızsın herkes kaçtı
    aziz bile sana şaştı, aklını seveyim lan ismail
    lan ismail atlı mısın, yavrum harranlı mısın
    herkes futbol bilgini över, lan sen bu kadar şanslı mısın
    ulan ismail ulan ismail ulan ismail

is-ma-il

sıra sıra defanslar, hasta olan taraftar

ismail lig sıralamasından sen suçlusun

ismail değişiklik dedi, selçuk şahin kükredi

ismail ballı lokma tatlım benim

ismail senle cennet bile zulüm sayılır

sensiz cehennem ödüldür ismail

ismail felsefe yapma

ne desem laf değil

ismail, bekir irtegün'ü izliyorum

net görüyorum, biraz daha önüme dikil

ismail seni hoca sandık ya en çok ona yanıyorum.
  • 21 mayıs 2015 fenerbahçe bursaspor maçında yaptığı efsanevi meireles - hasal ali değişikliği için yaptığı açıklamaları şu şekilde bitirmiştir;

"ama biz teknik direktörler farklı düşünürüz. kırmızı kart oyuncu değişikliğimize etki etti. hasan ali'yi görev yaptığı kanadı kapatması için oyuna aldık. yabancı sınırı nedeniyle orta sahadan meireles'i çıkarttık"

hakikaten çok farklı düşünüyorsun arap. hasan ali türk amk onu sokman için meireles'i çıkarmana gerek yoktu..

http://www.trtspor.com.tr/…ligi-acikladi-97073.html
  • akp'nin başına geçse barajı geçemez.
  • lan hala gelmiş "bugüne kadar yaşananları irdelersek, futbolu bilen objektif insanlar, nasıl bir sezon olduğunu herkes gördü. bunları ben insanların vicdanına bırakıyorum. biz fenerbahçe olarak, bu mücadeleyi alnımızın akıyla sürdürmek istedik. herkesi vicdanı ile başbaşa bırakıyorum. bu yaşananları ömrümün sonuna kadar unutmayacağım." diyor. 1 milyon penaltı alırken iyiydi.

ulan çapsız yaşattığın böyle bir rezaleti unutamazsın tabi ömür boyu.