şükela:  tümü | bugün
 • türk eğitim sendikası genel başkanı
 • kendisini tanımam ama kpss 2010 kopya skandalı nın peşini bırakmadığı için kutluyorum. herhalde bu konuda yalnız değildir, ona yardımcı olan bir ekibi de vardır.
 • kendisi emekli ingilizce öğretmenidir. 2 sene ingilizce dersime girdi lisedeyken. okuldayken hiç kimsenin dürüstlüğüne dair bir laf ettiğini hatırlamıyorum, idarecilerin öğrencileri ezmesine izin vermezdi ama kendi sağlam döverdi. tuttuğunu koparan adam diye bir tabir vardır, tam bu adam için söylenmiştir bu söz her halde.
 • 2010 kpss de kopya skandalının üstüne gitmiş öğretmen adaylarının hakkını savunmuş ve kendisine gelen gereksiz tepkilere rağmen hala savunmakta olan insan.
 • 10 nisan 2011 tarihinde, türk eğitim-sen genel başkanlığı yanısıra, türkiye kamu-sen genel başkanı olmuştur.

  kamu çalışanlarının mesai saatlerinin erken başlatılması ve cumartesi çalışmaları önerisine karşılık birşeyler söyleme ihtiyacı hissetmiş ve esnaf çalışma saatlerinin sınırlandırılması gerektiğini söylemiştir.

  aynı zamanda sürekli devlet dairelerini gezdiğini ve tüm memurların kafalarını kaldırmadan, harıl harıl çalıştığını iddia etmiştir.

  bana göre en doğru lafı ise; "kamu çalışanları 5 gün tembel tembel yatıyorlarsa 6. gün mü verimli olacak?" olmuştur.
 • habertürk'te gündem adlı programda özel okullarda ve dersanelerde maddi olarak istismar edilen öğretmenleri, özel okullarda öğretmenlerin astronomik rakamlar aldığını iddia eden türkiye özel okullar birliği başkanı cem gülan'ın yüzüne vuran kişi. kendisi yerden göğe kadar haklıdır. eğitim sektöründe çalışmış her kişi bilir ki dersaneler ve özel okullar gerekirse asgari ücretle öğretmen çalıştırmak peşinde olan ve hocalara tutturabildikleri kadar düşük fiyat teklif edip karşı tarafın çaresizliğine göre çok acımasızlaşabilen kurumlardır.
 • beyaz tv'de egitim bir sen baskani ahmet gundogdu'ya "agzini yirtarim" demistir. agzina sagliktir. yirtarsa eline de sagliktir.
 • beyaz tv'de ergenekonculukla suclanmaktadir. hem de ahmet gundogdu ve nagehan alci tarafindan. kendisi kopya skandalinda bas bas bagirmis, yuzbinlerin hakkini yedirmemek icin elinden geleni yapmistir. sikiyi gorunce masa altina saklanan sozum ona demokratlarin yaninda kaba saba bir adam gibi kalir ama aslandir.
 • hayalimdeki milli eğitim bakanı.

  milliyetçi kökenlidir ama kanımca tüm mhp milletvekillerini toplasan bir kendisi etmez.

  http://www.personelmeb.net/…dilemelidir-h58044.html

  bu ülkenin ağababalari para ile oynarken; öğretmenleri, memurlari, işçileri, emeklileri açlik ve sefalet içinde yaşarsa işte o zaman türkiye yunanistan’a döner

  ağzına, yüreğine sağlık...

  cemaat medyasının vakti zamanında kpss skandalını ortaya çıkardı diye linç etmeye çalıştığı adamdır ayrıca.
  bu linci de zaman gazetesi şu şekilde gerçekleştirmişti: "koncuk'un kızı 3 senedir kpss'yi kazanamıyor, bu yüzden kpss'yi iptal ettirmeye çalışıyor."
 • şerefsizlikle ilgili demecini şimdi okuduğum eğitim insanıdır. ismail koncuk bir anadolu cocuğudur, türk milliyetçisi olmasına rağmen bilmem kaç etnik unsurdan oluşan, gariban anadolu cocuklarının alayının hakkını çatır çatır ve hiç de diplomatik olmayan bir dille aslanlar gibi savunmaktadır.

  türkiye'deki başı sonu bozuk eğitim düzeninin yetiştirdiği saçma sapan adamların arasından sıyrılmış yegane sendikacıdır. siz bakmayın milliyetçiliğine, kürtçüsünden, komünistine hiçbir konuda anlaşamayan koskoca bir ulusun üzerinde anlaştığı konuşurken "helal sana" diye bağırdığı yegane egitimcidir.

  ismail koncuk hep var olsun, elinden çok birsey gelemese de o adana ağzıyla bağırsın, bizlerin de içi soğusun...