şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaşlı futbolcuların şampiyonluk kutlamalarında soyunma odasında söylediği şarkıdır.

  şimdi, aynı şeyi fenerbahçeli futbolcular yapsaydı kim bilir neler neler denirdi. hoş, yapmadılar da değil ama bu tür taraftar tezahüratları futbolcuların ağzına hiç yakışmıyor.

  özellikle şerefli, tertemiz şampiyonluklara...

  video: https://www.youtube.com/watch?v=bddh9daxtkq
 • beşiktaş'ın en elit tezahüratıdır.

  şerefiyle, hakkıyla kazanılan.. yok lan bu başkaydı.
 • şerefimizle hakkımızla alınan şampiyonluktan sonra söylenmiş süper tezahürattır. her hafta "beşiktaş sonunu getiremez, gücünüz yetmez, ilk 5 haftanın şampiyonusunuz" diye algı operasyonu yapmaya çalışan çok çok çok şerefli fenevbahçelileri kudurtmuştur. iyi de olmuştur. kudurun. ettiğinizi bulursunuz böyle.
 • işte bunlar hep şımarıklık. geldiğinden beri takımına sakatlıktan başka bir şey vermemiş adamın taraftara yaranma çabalarından başka bir şey değildir. bu ülkede böyle topçular çok ekmek yedi ve maalesef yemeye de devam edecek gibi duruyor.
 • prosedürlere uygun yapılan doping testine olay çıkartıp tff desteğiyle doping numunelerinin gizlenmesini sağladıktan üç gün sonra utanmadan şerefimizle hakkımızla tshirtü basanlar için normal karşılanacak küfürlerdir.

  zaten her ne kadar küfreden kendi futbolcuları da olsa bu konunun sonunda mağdur yine kendileri olacaktır çünkü beşiktaşlılık bunu gerektirir.
 • fenevbahçeli (zeka yaşın kaç aq salağı böyle bir espri sataşma yapabiliyorsun) olarak kudurmadım. olur yani. ha bence futbolcular yapmamalı bunu, futbolcu taraftar değil, taraftar gibi davranmamalı. bizdede var böyleleri. daha öncede oldu ileridede olacak. ama taraftar der bunu, fakat futbolcu profesyonel, yarın milli takımda başını koyduğu fenerli oyuncularla oynayacak, fenerbahçeli milyonlarca kişi onları destekleyecek. ne bileyim, futbolcu bence yapınca hep daha bir düşmanlaşıyoruz.
 • ismail köybaşı fener'e başı koyamaz. fener, gs şampiyon olmasın diye kendisi yatar. orospu:)
 • futbolcuların kendisine yakışanı yapmasıdır.

  hala yok yakışmamış yok bilmem ne diyen iyimser arkadaşlar var. takımından bağımsız olarak bu futbolcu milleti paralı apaçilerdir, giyimlerinden saçlarından başlarından da mı anlamıyorsunuz? futbolcu olmasalar köşe başında serserilik yapıp tespih sallayacak adamlar bunlar, fazla anlam yüklemeyin.