şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • aksam gazetesinde kose yaziyor. hatta bir keresinde ankarada bir onceki gun gerceklesmesi gereken bir toplanti uzerine toplantida soyle oldu, bu konusuldu diye yazmisti, yazinin hemen altinda aksam yazi islerinin notu vardi, "bu toplanti su, su, su nedenlerle ileri bir tarihe ertelenmistir"
 • akşam gazetesi nin ankara temsilcisi olan genç ve başarılı bir gazeteci.

  yıllar sonra gelen edit: artık genel yayın yönetmeni.
 • uzun zamandır takip ettiğim bir gazeteci.

  türk basınının yeni yavuz donat'ı diyebiliriz. konularda belirli bir pozisyon almaktan kaçınıyor. herkesle arası iyi : işadamları, askerler, her partiden politikacı. günümüzde türk basınında çalışan bir gazeteci için temel kural bu olsa gerek. eleştirmiyoruz zaten. ama bugünkü yazısının başlığı şu : "türban konusunda ne düşünüyorum?". yazıyı okuyoruz: kendine ait belirli bir düşünce yok. düşünce olarak öne sürdüğü şeylerde bütün kesimlere mavi boncuk dağıtıyor. kimseyi küstürmemek çabasında olduğu belli. haber yapmaya devam etmeli, yorum yazmaya ise dur demeli, çünkü yorum yazmak için taraf olmalı. hiç kimseyi küstürmeden yorum yazılamaz. yazılırsa da böyle olur.
 • cumhuriyetimize dair adlı, son günlerde kitapçılarda çok satanlar arasında görülen kitabın yazarı.
 • aksam gazetesinin yeni genel yayin yonetmeni.
 • milliyet gazetesinde sıradan bir muhabirken bir anda aksam gazetesinin ankara temsilciliğine getirilmesinin perde arkası, ankara gazetecileri tarafından çok iyi bilinen, dolayısıyla bir basamak daha yükselip genel yayın yönetmenliği koltuğunu almasına şaşırılmayan gazeteci.
 • aksam gazetesi genel yayin yonetmeni olmus kisi. acikcasi gecmise ufaktan bakinca gazetenin gelecegi hakkinda ne tur fikirler yurutulebilir anlamak zor degil.

  (bkz: #10884703)
 • akşam gazetesinin genel yayın yönetmeni olmasıyla birlikte gazeteyi yandaş saflara çekmeye başlamıştır, son bir kaç ayda yaptıkları yayınların yeni şafak'tan fazla bir farkı yok, köşe yazarları içinde de çıkıntılık yapan bir kaç tane kaldı(atılgan bayar ve deniz ülke arıboğan gibi, oray eğin'i ciddiye alan olmadığını farzederek), onları da şimdilik süs için tutuyor gibiler

  zamanında övgüler yağdırdığı cem uzan'a şimdi deliler gibi saldırması da dikkat çekici tabi

  edit : ilginçtir ama oray eğin son günlerde ciddiye alınacak şeyler yazmaya başladı
 • şu saatte midemi bulandıran jölesiz yiğit bulut:

  http://www.aksam.com.tr/…ndan-garanti...-1341y.html

  "kılıçdaroğlu şimdi her fırsatta türkiye'de basın özgürlüğü yok, diyerek avrupalıların gözünde hükümeti buradan vurmaya çalışıyor. doğru mu yapıyor, emin değilim."

  emin değilim ne ya...