şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2123 entry daha
  • got’un finali tadında olacak bir düello programının moderatörü.
  • kendisine zaten hiç guvenmem ama üstüne ekürisinin son zamanlarda yediği b.klari eklersek hiç ama hiç güzel bir program yapacağına ihtimal vermiyorum...
    inşallah ben yanılırım.
  • bana göre son derece samimiyetsiz birisi, o sebeple sevmiyorum ama adam kazandı olayında ne suçu var hala anlamıyorum. seçimi kaybettiysen, çık seçimi kaybettik de açıklama yap. türkiye'nin her yerinde müşahitler, görevliler polise, devlete karşı oyunu korurken saatlerce uyumayan, kavga eden, bağırış çağırış tüm o hengame içinde senin pusulanın peşine düşmüşken, sen lider olarak ortaya çıkmıyorsan gazetecinin burada ne suçu var? kaybettiysen seçimi kaybettim diye açıklama yapmak bu kadar zor değil. zaten siyasi ortam gergin, her seçim silahla, kavgayla bitiyor. her seçim insanlar ölüyor. böyle gergin bir ortamda sen çıkıp insanları bilgilendirmezsen, burada tek suçlu vardır.
  • 10 numara gazetecidir. ancak uyuyan hücresidir yüce devletin. zamanı geldiğinde gerekeni yapar.
  • umarım bu akşam ılımlı ılık sorular sormaz.
  • bir kere muhattap olduğum, onda da çok lüzumsuz, küçük birşey için triplere girip gerginlik yarattığından dolayı bende tamamen olumsuz bir algı yaratan insan. televizyonda pek şirin.
  • muhaliflerin devrelerini yakan adam.

uğur dündar sunsun dedik kabul etmediler, fox tv gibi her gün burada yere göğe sığdırılamayan bir kanaldan sunucu seçildi yine olmamış.

neymiş binali yıldırım tarafındanmış.

kodumun basit şizofrenleri sizi.
  • yayincilik hayatinin donum noktasi olacak yayina bugun cikacak olan gazetecidir.

ya herkes fox'u kanallardan silecek yada ismail fox'un tek adami olarak devam edecektir.
  • bu akşamki aday yayınında düşünüldüğü kadar sıçıp sıvayacağını düşünmediğim gazetecidir.

aday yayınının formatı tartışma temelli olmadığı için gayet de güvenli sularda yüzecektir.

eğer ki adaylara ortak olmayan iki soru sorup, imamoğlu'na beylikdüzü'nde şöyle iddialar var gibi sıkıştırma amaçlı, montajlık, sorular sorup yıldırım'a orta yaptım gol at tarzı sorular sorarsa kendi kendini bitirmiş olur zaten.
  • ismail bey burayı okuduğunuzu düşünüyorum. lütfen bu akşam iyi orta açın ekrem başkana.
589 entry daha