şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
1977 entry daha
  • fox tv ye portakalın yerine sabah haberlerini sunmaya geldiğinde ilk defa o zaman görmüştüm. o gün bugündür de ısınamadım kendisine .
    çok sahte geliyor bana, gerçek hayatında nasıldır bilemem ama tv de çok yapmacıksın beya.her sabah izlerim ,çok sevdiğimden değil izleyecek başka haber kanalı yok diye.
    hele bir konuk geldiğinde ismail bey kusura bakma ama çok şeysin yani, şimdi durumunu anlayacak kelime bulamadım.yav bırak konuk gelen konuşsun rahat rahat ,doğru düzgün konuşturmuyorsun insanları, seni dinlemekten konuğu unutuyoruz .hele soruları çok ama çok ama çoooook saçma soruyorsun .bide şu annelerimiz bilmem ne ,bu ne ya bu kadar yapmacık olma valla çok iticileşiyorsun.her şeye bir yorum yapmana gerek yok yap gene yap ama uzatma insan izlerken sıkılıyor .
    ımamoğlu - yıldırım tartışmasını yönetirken istirham ediyorum şu salak salak sorularıni bir kenara bırak .
    bırak adamlar rahat rahat konuşşun .
  • muharrem ince'ye yaptığı terbiyesizliği ekrem imamoğlu'na da yapmış.

ismail küçükkaya: "ekram imamoğlu, binali yıldırım'ın ortak yayındaki soruları görmek istediğini söylemiş. ben bunu nereden çıkardığını falan bilmiyorum"... bir de bunu habertürk'te fatih altaylı'ya bağlanarak söylüyor. fırça atıyor imamoğlu'na...
    bu nasıl bir üslup amk. bir yanlış anlaşılma olmuş demek çok mu zor?

lan sen kimsin ismail? chp'de bir tane akıllı adam olsa, sırf ince'ye yaptığı terbiyesizlik yüzünden seni kabul etmezdi. zamanında da ince'ye "ben senin arkadaşın mıyım, sen ne hakla bana arkadaşça mesaj attığını söylüyorsun" diye hadsiz açıklamalar yapmıştı. seçim öncesi mavi boncuk dağıtmayı, tüm muhaliflerin kendisine çekmeyi biliyordu ama.

samimi söylüyorum turgay güler falan hikaye bu adamın yanında.
  • bu ve yapışık ikizi kadar gaf yapan var mı acaba? şu adamlar güya spiker gazeteci oldu ya al sana işte yeni türkiye.her taraf leş gazeteci kaynıyor.eskiden böylemiydi hiçbir şekilde taraf belirtmeden haberleri düz okur geçerlerdi takdiri halka bırakırlardı.bu adamlardan korkun işte ikiyüzlülerden.
    dip not:binali yıldırıma çalışacaktır 16 haziranda.aksine ekrem imamoğlu yine mağdur olacaktır.
  • bi moderatör.
    buraları okuyorsa adaylardan rol çalmamasını tavsiye ettiğim kisilik. izlediğim programlarinda soruyu sorup, cevabı dinlemiyor hissi veriyordu ve tabi söz kesmesi.
    söyle soru sorcam, böyle yapcam, su kadar dakika vercem diye konusuyor. ismayılcım kimse senin icin izlemeyecek programı. milletin beklentisi adayların monolog yapması da değil. ahaliyi heyecanlandıran bu iki adayın karşılıklı konusması. karşılıklı bak karşılıklı. sen değil bak onlar. birini susturup sen adayla kahve iciyormus gibi sohbet etme.
    kariyerini bitirme.
    dakika hesabı yaparken her soruna +5dakika koy mesela. adaylar seni trolleyebilir. dogal olarak soz isteyebilir. niteliksiz 40 sorun varsa nitelikli 25 sorun olsun.
    ve ayrıca didem arslan yılmaz'ın hakkını yedin.
  • kripto akp'lidir.

hiç öyle muhalif takıldığına falan bakmayın.
  • şu ana kadar insanlık tarihinde yaşayan yaklaşık 106 milyar insan içinde işini en kötü yapan insandır. hayatında ilk defa konuklarından az konuş ve o adayların lafını kesme.

a d a y l a r ı n l a f ı n ı k e s m e. *

not: imamoğlu'nun oylarını düşürecek insandır.
  • şahsını bilmemekle birlikte gazetecilik mesleğini cıva düzeyinde icra eden fox tv kişisi.

gazeteci fırsatçıdır sözünü biraz yanlış anlamış olsa gerek, haber niteliği taşımayan ''özel'' durumlardan bile bir manşet çıkartmayı kendine ilke edinmiş biri olduğunu düşünüyorum.

zamanı geldiğinde günü ve kendini kurtarmak adına her türlü manevrayı yapabileceğine inanıyorum. üzerindeki baskıyı o da hissetmiş olacak ki sürekli bu bir sınav diyip duruyor.

keşke mehmet ali brand yaşasaydı da o yapsaydı. belki yukardan beatbox yapar!
  • dışarıdan bakıldığında hükümete karşı laf söylediğini düşünüp “ooğh helal olsun valla iyi oldu ağzına sağlık ismail” diyeceğiniz ve daha sonra zaman içinde sinsilik hissedeceğiniz gazeteci
  • imamoğlu'nun oylarını düşürecek kişidir.
    muharrem ince'ye ne yaptıysa aynısını imamoğlu'na da yapmıştır ve yapacaktır.

bugün binali yıldırım'ın soruları önceden istediği ile ilgili bir duyum aldığını söyleyen imamoğlu'na yanıt vermek için habertürk'e canlı yayında telefonla bağlanıp imamoğlu'u bunu nerden çıkartıyor, kimse benden soruları isteyemez ben de soruları kimseyle paylaşmam diyerek efelenmiştir. söylediklerine kendisi de inanmasa da yaptığına midesinin bulamadığı ortada.

aynısını imamoğlu değil de yıldırım yapsaydı çıkıp canlı yayında bunu diyecek çapı var mıydı?
  • bir tv programında ;

ekrem imamoğlu : binali soruları istemiş.

bu açıklama üzerine tüm basın ne yapar ? ismail küçükkaya’ya ulaşmaya çalışıp ekrem imamoğlunun iddiasını doğrulatmaya çalışır. bu soruyu da fatih altaylı telefon bağlantısıyla ismaile sorar. ismail de gerçeği söyler ve ekrem imamoğlunu yalanlar.

sonra ekrem imamoğlu da “duyum yanlışmış” der. işte yalancıyı sikmiyorlar ya bütün mesele burada.

şimdi yalancı severlere yalancı savunanlara soruyorum ;

1-burada ismail’in suçu nedir ? ne yapması doğruydu?
    2-ekrem imamoğlu hızlıca yalan olduğu ortaya çıkacak duyumu neden tvde açıklıyor?

bu ağızdan kaçırma değil. bilinçli olarak yapılıyor. belki de canlı yayın iptal olur. ortamlarda ben canlı yayından kaçmadım dersin kim bilen aq ! yalancıyı da sikmiyorlar ya!

son olarak muharrem ince konusunda da adam gazetecilik yapmıştır. ayağına gelen tarihi fırsatı kullanmıştır. bir gazeteci muhalif olabilir ama bu asla parti mensubu olduğu anlamına gelmez. kaldı ki kendini bu şekilde harcamaya yönelik açıklama yapan bir parti için neden gazetecilik yapmasın ki ?

muhalif bir gazeteci.
940 entry daha