şükela:  tümü | bugün
 • the endit: birinin gerici demesi ile gerici olunmaz kimse dünyanın merkezi değil. zaten laikçi itleri sikleseler onlar gibi yaşarlardı. avrupa'ya göre de kemalistler faşist ve yobaz. sıkıysa örtülüler hakkında orada konuşsunlar da nefret söyleminden hapse girsinler, dübürlerini zenciler otobana döndürsün. "kızların hepsi aynı durumda bir şey söylemek istemiyorum" vs sözündeki aşağılamayı anlamamak için ya gerizekalı olmak lazım ya ok troll. adam çocuğunu okula göndermese "vaaaay ne büyük anarşist, helâl olsun özgürlükçü adam" diye överken bu insanların çocuğunu nasıl yetiştireceğine siz mi karar vereceksiniz amuğagoduklarım?

  ön edit: kemalist artıklar, atatürk adını ağzına almasın, mezardan kalkıp gelirse bunları lağım borusu yapar haliç'e monte eder. bunlar; kendini modern sanan aslında cahil, görgüsüz ve beş para etmez şeyler, bunları chp bile şutladı.

  fox tv'nin sabah konuşmacısı ismail küçükkaya'nın saçmalığı. bunun gibi 1930 model tiplerin kafasını açıp kürekle demokrasi boşaltsak yine bir işe yaramaz.

  orta edit: çekin o pis dillerinizi, kanalizasyon kapağı ağzınızı çocukların üzerinden faşist yaratıklar. size gelince kemalist artıkları: artık bu ülkede siz bir boktan bile değersizsiniz, defolun lağımınıza fareler.

  --- spoiler ---

  ismail küçükkaya, başörtüsü takarak futbolcularla birlikte sahaya çıkan kız çocukları için "bütün kız çocuklarımız aynı durumda" dedi.
  --- spoiler ---

  http://m.ensonhaber.com/…klar-hedef-gosterildi.html
 • evet çok aşağılamış.
  kendisi ayıp etmiş.
  çok ağır laflar etmiş.

  '' tesettürsüz kadın perdesiz eve benzer'' veya ''etek giyen kızlar beni tahrik ediyor'' diyen öğretmenden daha aşağılıktır.

  bence acilen idam gelmeli ve tesettürlü 10-12 yaşındaki kız çocuklarına "ben bu konuda şu an itibariyle yorum yapmayayım. bütün kız çocuklarımız aynı durumda gözüküyor. bu fotoğrafı nasıl yorumlamalıyız. sizlerin yorumlarını göreyim." dediği için taksimde asmalıyız.

  ya bi yürüyün gidin işinize ya!
  işinizi gücünüz yok mu sizin.
  doların yükselişi, ekonomik kriz, saldır saçma yürüyen politikalar böyle mal mal haberlerle unutturulamaz.
  neymiş ismail küçükkaya örtülü insanları aşağılamış.
  aşağılık bir hareket görmek istiyorsanız ülkenin yönetilişine bakabilirsiniz.
  boş verin türbanı.
  din elden gitmiyor rahat olun!
 • görüntüler hakkında yorum yapmayarak çok sert bir şekilde aşağılamıştır.
 • başörtülü veya türbanlı her neyse zaten o bez parçalarını kafalarına takarak kendilerini yeterince aşağılıyorlarken, başkalarının kendilerini aşağılamasına bozulmamaları gerekir.

  edit: ne ana ne bacı kaldı, yobaz kesim inanılmaz küfür yağdırıyor özel mesajla.
 • çocukların hür iradesi olmadığı dolayısıyla aile zoru ile örtündükleri gerçeği varken asağılama değil olsa olsa "bu çocukları bu ailelerden koruyun" serzenisidir.
 • video izlediği zaman asagilama filan olmadığı görünmektedir.

  adam şimdilik yorum yapmayayim diyip duruyor, nerede asagilama var?

  ha bence bunun yanlış olduğunu düşünüyor ve çocuklara üzülüyor. ki bu konuda ben de kendisiyle hemfikirim.
 • olmayan durumdur.

  1. ortada başörtülü insan yok. kendi iradesi ile örtünemeyecek çocuklar var.
  2. aşağılama yok. kurduğu hiçbir cümlede aşağılama yoktur.

  nedense sizin için demokrasi yalnızca sizin mağduriyet olarak gördüğünüz durumlarda önemli.
  size göre ebeveynler çocukları üzerinde her türlü hakka sahiptir. ıstediği eğitimi vermekte serbesttir. ıstediği gibi giydilebilir.

  alt tarafı bir bez. bunu takınca müslüman olunmuyor, çıkarınca da dinsiz.
  bırakın çocuklar oynasın, çocukluklarını yaşasın.
 • bir anne hayal ediyorum. başörtülü bir kadın.
  eşi ak parti'nin ticaret ağlarından nasipleniyor.

  işler yolunda, evleri var, arabaları var. sağlıklılar. huzurlular.
  sonra bir kız çocukları oluyor. huzurlu oldukları değerleri yeniden üretmek istiyorlar elbette.

  bebekliğinden itibaren bazı değerleri aşılıyorlar.

  kızımız 11-12 yaşına gelince örtüsünü takıyor. anne mutlu, baba gururlu, kız çocuğu tam olarak ne olduğunu anlayamıyor. yaşıtlarından farklı olduğunu biliyor ama.

  orada hep bir konu var. arkadaşları ile konuşamadıkları bir konu var. arkadaşları ergenliklerini yaşarken o bazı şeylere dahil olamıyor. çok erken yaşta bir şeylere kendisinin yerine karar veren bir ailesi var çünkü.

  bu saadet dönemi çok uzun sürmeyecek. hadi yer yarılsın, taş çatlasın 10 sene daha sürsün, o çocuk gençliğini yaşarken iş ararken başka bir türkiye'yi yaşayacak. insanlar o kızın annesinin, babasının kim olduğunu çok iyi biliyor olacaklar. yazık bu kıza. bugünü kazanmak için, kızınızın yarınını satmayın. bırakın kendi kararını yaşı gelince versin. önce siz damgalıyorsunuz kızınızı.
 • göt aktroll'ün götünden uydurduğu olmayan aşağılamadır.

  provokasyoncu, algıcı yavşaklar.