şükela:  tümü | bugün
  • rahmetli dündar kılıç'ın torunu. genç (epey genç) yaşta bol vukuata karışmıştır.
  • (bkz: uğur kılıç)ın oğlu
  • (bkz: bızır)
  • dündar kılıç'ın torunu, uğur kılıç'ın öz, alaattin çakıcı'nın üvey oğlu; annesi uludağ'da gözlerinin önünde alaattin çakıcı'nın adamları tarafından öldürülmüştür.

bunun intikamını almak için bir süre sonra alaattin çakıcı'nın kardeşi gencay çakıcı'ya saldırmış karşılığında da alaattin çakıcı, yeğeni ayhan çakıcı'yı azmettirerek onur'u öldürtmeye çalışmıştır.

ben gelecekte, her ikisi de hapisten çıkınca, bir ali çakıcı - onur ozbizerdik mücadelesi bekliyorum. şahsi ümidim su testisinin su yolunda kırılması ve birbirleri ile girecekleri silahlı çatışmada ikisinin birden ölmesidir; keşke arada nuriş kardeşler'i de götürseler.

aksi takdirde türkiye sınırları içerisinde bunlara, ailelerine, kendilerine dokunabilen tek bir mevki, makam bile olmadığından iyice kafamıza çıkacaklar.
  • uğur kılıç ve hanefi uğur özbizerdik'in iki çocuğundan büyük olanıdır.
  • vakti zamanında herkesin üzüldüğü, annesi gözleri önünde vurulmuş, günlerce gazetelerde yazılmış küçük bir çocuktu. ben de o yaşlardaydım ve onu anlamaya çalışıyordum.

babamın bu çocuk çok büyük bela olacak sözünü hatırlıyorum, bu sözün üzerinden 3 sene geçmemişken adı birçok olaya karıştı. şimdi ise başka polat tower cinayetinin katil zanlısı.
  • onur özbizerdik kimdir?

onur özbizerdik, yeraltı dünyasının önemli isimlerinden dündar kılıç'ın torunu. onur özbizerdik'in annesi uğur kılıç, adanalı gece kulübü sahibi ihsan özbizerdik'ten boşandıktan sonra alaattin çakıcı ile evlendi. ancak uğur kılıç, henüz 13 yaşında olan oğlu onur'un gözü önünde kocası alaattin çakıcı tarafından uludağ'da öldürtüldü. alaattin çakıcı, uğur kılıç'ı öldürmeye azmerttirmekten mahkum oldu. şişli terakki lisesi'ndeki eğitimini yarım bırakan özbizerdik, 15 yaşında etiler'de kendisini bara sokmayan görevliyi vurdu. dündar kılıç'ın ölmeden önce “babalık” mirasını torununa devrettiği iddia edildi. özbizerdik, amcası gencay çakıcı’yı öldürmeye azmettirmekten tutuklandı ve bir süre cezaevinde kaldı. üç yıl önce de etiler'de iki grup arasında çıkan ve cinayetle sonuçlanan bir çatışmaya karıştı. çatışmada özbizerdik'in 23 yaşındaki koruması öldü iki kişi yaralandı. özbizerdik, romanya’ya kaçtı. cinayete teşebbüs, askerlikten kaçma gibi suçlar nedeniyle türkiye tarafından aranan 25 yaşındaki özbizerdik'in yakalandığı romanya'da 3 ay sonra tahliye oldu. şişli'de, bir rezidansta bir işadamını öldürmekten hasan heybetli ile birlikte yargılandı. hasan heybetli ceza alırken, o beraat etti. yargıtay onur özbizerdik'in beraatini bozdu. davası devam ediyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22979326.asp
  • gelecek 30 yılda adını her yerde duyacağımız kişi. 15 yaşından itibaren cv sini doldurmaya başladı. muhtemelen bir altın vuruşla dedesinin "baba"lık mirasını kendisine bir daha vermemek üzere alacaktır.
  • en son polat towers cinayeti ile adını duymuşuzdur.
    (bkz: fatih edremit)
  • hatalı üretim değil (genetik bozukluk, psikopatlık vs.) hatalı yetiştirme veya başıboş bırakma sonucu bu hale gelmiştir.