şükela:  tümü | bugün
 • teknoseyir için teknoküp mod 1 isimli pc kasasını tasarlayıp, üreterek çok başarılı bir çalışmaya imza atıp, tebrik edilesi bir iş çıkaran makine mühendisi.

  https://teknoseyir.com/…arlanan-kasa-teknokup-mod-1
 • türkiye'de son yıllarda adam gibi özgün bir şeyler ortaya çıkaran tek kişidir.
 • zekasını ve yaratıcılığını emeğe dökerek teknoküp mod 1 isimli şaheseri ortaya çıkarmış kişi. son zamanlarda ülkeye dair hayranlıkla izlediğim nadir işlerden biri olmuş, ülke sınırlarını da aşıp yurtdışından dahi kopyalanacak detaylarla bezemiş ürününü. desteklenip omuz verilmesi, yaptığı işin daha çok duyurulması gerek.
 • kendisi çok iyi bir tasarım ile harika bir iş çıkartmış ortaya. yalnız 3 bin lira malzeme, 400-600 saat cnc süresi ile toplam 30 bin liraya mal edilebilecek bir üründen bahsediyor kendisi ki tasarımı bu ücretlerin dışında tutuyoruz. yaptığı şey harika bir tasarım ürünüdür ancak iyi bile denebilecek bir mühendislik ürünü değildir. bir konsept üründür. seri üretseniz bile satılamayacak kadar pahalı olacak bir üründür. türkiye'de son yıllarda ortaya adam gibi özgün bir şeyler çıkaran tek kişidir demek için de mühendislik konusunda çok cahil olmak gerekir. bükerek kolayca imal edilebilecek bir parçayı bile alüminyum bloktan imal etmek mühendislik yapmak değil eğlenceli bir hobi yapmaktır.

  tekrar ediyorum kendisini tebrik ederim, ben yaptığı işi çok beğendim. ama sapla samanı da ayıralım.
 • (bkz: saberkraft) markası ile yerli ışın kılıçlarımızı* üreten kişidir.

  https://www.youtube.com/watch?v=jg8xh7ewwwi
  https://www.youtube.com/watch?v=6tfy9pn35s4
 • teknoseyir sayesinde haberdar olduğum gerçek bir girişimci kişidir. ışın kılıcı yapıp amerikaya pazarlamıştır emek, zeka ve ince işçilik hepsini kullanarak mükemmel ürünler ortaya çıkarmıştır. aynı zamanda teknoseyir anahtarlıklarını da el emeği ile üreten kişidir.

  kendisi girişimcilik konferanslarında, programlarında mutlaka görünmelidir.

  not= kendisi makina mühendisi imiş.