şükela:  tümü | bugün
  • kendisine zerre güvenim yok. bugün muhalif gazeteci yarın iktidar gazetecisi.
  • bu tweet'ini neden sildiğini anlamadığım gazeteci.

görsel
  • türkiye'de ciddi bir problem var. kurumlarda, eğitimde, iş dünyasında, spor hayatında ve vasatlığın meşrulaştığı sosyal yaşamda. yandaş medya denilen a haber, sabah ve yeni şafak gibi gruplara kızılıyor ama her mahalle kendi yandaş medyasını yaratıyor. ülke aslında çok kötü bir alışkanlığı normalleştirdi. ismail saymaz'la ne alakası var bunların diyebilirsiniz?

biz hep "her konuda uzmanı, liyakat sahibi insanlar konuşsun; halkı aydınlatsın" diyoruz ama bakıyorum her konuda konuşan "muhalif" gazeteciler var. başını da bu adam çekiyor. dış politika, iç politika, tarım, ekonomi, eğitim, kültür-sanat ve bilumum ne başlık varsa adam her konuda konuşuyor. hıncal uluç'un soslanmış versiyonu gibi. beni rahatsız eden gazeteci.
  • boş bir gazetecidir.
  • halk tv'de teknik ekibe karşı üslubu giderek sertleşiyor. '2 dkmiz varmis. 3 yapın şunu' gibi sozleri antipatik ve kaba duruyor. '3 yapabilir miyiz onu' demek cok zor degil ama büyük fark. teknik ekip programcilarin emir eri olarak hizmet veriyorsa bilemem tabii.
  • kendisi en guvendigim gazetecidir ancak son zamanlarda kilicdaroglu guzellemeri yapiyor gibime geliyor. yapma ismail reis bi sana guveniyoruz dinliyoruz sen de gaza getirme su dedeyi
  • kilicdaroglu‘nu hunharca yalayan, yaladikca da halk tv‘deki gücü artan gazeteci.

elbette herkes ekmeginin derdinde ancak muhalif kesim üzerindeki etkisini düsününce bu kadar insani yanlis yönlendirmesine ve yaniltmasina üzülüyorum.
  • hiç ısınamıyorum kendisine. ülkücü ocakları menşeli insanların samimiyetine güvenmiyorum.
  • üstteki yazarın aksine, ben de tam tersi işliyor. hangi konuda ne derse, etkisi altında kalıyorum. tam kamu spotu gibi adam benim için, açıklayamadığım şekilde güven duyuyorum adama. hitabeti çok başarılı sanırım. tam bir alfa gözümde.
hesabın var mı? giriş yap