• ismail saymaz, akif beki ve yavuz oğhan'ın rs fm'den kovulması olacaktı: https://twitter.com/…han/status/1152206333153861637

dünkü ahmet davutoğlu söyleşisi üzerine programları sonlandırılmış.
  • (bkz: ebesinin amı)

küçük enişte'den de mi korkuyorsunuz artık? adam doğru dürüst bir şey bile demedi.

komik hadise.
  • akp'li bürokratların, "basın özgürlüğü konusunda avrupa'nın önündeyiz" yüzsüzlüğü yapmalarına engel olmayacak gelişme.

mevcut ortama rağmen bu yalana ısrarla devam ediyorlar.
  • kankimiz rusya bizi üzmeyerek gerekeni yapmış. zaten bunca süredir nasıl bu kadar anlayış gösteriyorlardı anlamıyordum.

gerçi rs fm'de muhalifleri toplayarak kamuoyundaki muhalifleri ellerinde tutuyorlardı. siyasi iktidar zaten ellerinde.
  • aferin, aynen boyle devam edin. elestirmeyi gec haber bile yapilmasin artik memlekette..

rs fm her sabah ve aksam dinledigim tek radyo kanaliydi.

edit:imla
  • (bkz: sevilen her programın yayından kaldırılması)

yeter artık ya, radyo programını bile yayından kaldıracak kadar acımasız olmayın.
  • kahramanlığa gerek yok.
    kovulmanızı onaylamıyorum hatta ilgilenmiyorum bile ancak,
    yaptığınız şeyin ihtiyaca binaen olduğunu düşünüyorsanız maliyetine de katlanırsınız. burdan demokrasi havariliğine soyunmanın anlamsızlığı ortada.
    3 ü bu “yoz sürecin” sonuçlarını kestirebilecek durumda.
    neden şaşırmışlar gibi yaparak durumlarını devşiriyorlar ve neden davutoğlu?
    yaşanılan sürecin temel aktörleridir bu arkadaşlar.
    kahraman değil, kurban değil mağdur hiç değiller.
    döneme dair en ufak bir direnç veya eleştiri getiren kutsama bekliyor. bu da sürecin kesif garibanlığının, pısırıklığının ve pasif bıkkınlığın ifadesi oluyor.

beyler, eser sizin yakınmayın ve birilerinden beğeni almak için uğraşmayın.

şimdi gelelim davutoğlu konusuna.
    bu arkadaşın evveliyatı ortada. durduk yere ve hiç gerek yokken neden karşışısına dizildiniz neden “kendini aklamasına” destek oluyorsunuz?
    bu durum,toplumun bilgi alma hakkına dair kaygınızla ilgili olmadığını düşündürüyor.
    kahramanlık beklemeden yapın ne yapıyorsanız.
    bu ülkeyi kahramanlar ve durumdan vazife çıkaranlar bu hale getirdi.

edit: aktrol olarak suçlanacak son insanım. entry geçmişime küçük bir bakışta bu anlaşılabilir.
    karşıtlığı akp veya chp lilik üzerinden okumak insafsızlıktır.
  • rs fm'i arabanın listesinden sildirecek hareket.
    internetten takip ederiz artık.
  • yuh artık yahu. illa uzaya mı çıkacağız gündemi takip etmek için, haber için... ne güzel özgür medya bulduk diye seviniyorduk.
  • bana rs fm'i dinlemeyi bıraktıracak eylemdir.
163 entry daha
hesabın var mı? giriş yap