şükela:  tümü | bugün
 • torbali'nin belediye başkanıymış kendisi.

  atatürk heykelinin yanındaki erkek ve kadin figürlerine kendisinin ve eşinin yüzlerini yaptırmasından tanıdık kendisini. heykeltraş da jest olarak yapmış bu işi. bana da benzememiş pek diyor, keşke benzeseymişmiş.

  ailecek gülerek izliyoruz.

  http://www.sabah.com.tr/gnd120.html

  (bkz: atam yanindayiz)
 • bülent ersoyun nikahını da elleriyle kıymıs bir baskandır kendisi
 • hakkında verilen 1 yıl 15 günlük cezanın yargıtay tarafından onanmasıyla gelecek seçimlerde aday olması tehlikeye giren başkan.

  işini yap(a)mayan bir memurun yerini değiştirdiği için görevi kötüye kullanmaktan almıştır bu cezayı. şimdi bu verilen ceza en üst sınır bir cezadır. yani 1 yıl alsa belediye başkanı adayı olabilecek 1 yıl 15 gün alınca olamıyor. olay doğrudur yanlışdır tabi ki bilemeyiz. yanlız cezanın süresi manidar. bu ceza normalde ertelenebilinir lakin mahkeme daha önce sabıkası olduğu için ertelemiyor. ama işin garip kısmı adamın sabıka kaydı yok sabıkası temiz. bu savcılıktan alınan temiz kağıdını bile mahkeme dikkate almıyor. gerçekten düşündürücü. haa bunu niye yazıyorum torbalı gibi bir ilçede bile böyle çetrefilli işler dönebiliyorsa büyük şehirlerde nelerin dönebileceğini düşünmek gerçekten korkutucu.

  gerçekten adelet sistemimizde garip şeyhler oluyor.
 • aldığı ceza nedeniyle aday olamayan torbalı belediye başkanı. önümüzdeki seçimde ufuk yörük'ü destekliyor.
 • 1 dönem ara sonrası yeniden belediye başkanı olacak gibi.
 • ilk gün icraatı olarak meydanlardan ömer halisdemir'in resimlerini söktüren çapsız. gerekiyorsa kaldırırsın ama ilk iş bunu yapmanın arkasında mesaj kaygısı ve hazımsızlık var belli ki.
  o resmin daha büyüğünü tam belediyenin karşısına astırmak lazım ki bu memleketin sahibinin kendisi gibi ne idüğü belirsiz dev-sol artıkları değil, türk halkı olduğunu anlasın.
 • göztepe'ye alt yapı için tahsis edilmiş arazinin anlaşmasını imar planınının hazır olmamasını gerekçe göstererek iptal ederek araziyi göztepe'den geri almış başkan sıfatlı anti-izmir şahıs.

  konuşmasında arazinin tarım arazisi olduğu vurgusu ve protokoldeki kamu yararına olan birçok maddeden bihaber olup belediye odaklı kamu yararı vurgusu işin içinde art niyet olduğunu düşündürdü. sonra da gidip planları halletsinler en fazla iki ay kaybederler şeklinde çark etti. bakalım 2 ay mı sürecek süreç?

  ayrıca ilçe meclisindeki chplilerin otomatiğe bağlamış şekilde el kaldırması da anti-akpli olan şahsıma dokunmuştur. ulan içinizde hiç mi göztepeli veya izmir sevdalisi yok? bu kadar mı yaşadığınız şehre yabancısınız? bu kadar mı iradesizsiniz?
 • kendisi pişmiş aşa su katmaya çalışan bir siyasetçidir. ne demek temeli atılmak üzere olan her şeyi hazır tesisin tahsisini iptal etmek. kamu yararı vurgusu yapmış bir de. ulan sanki göztepe gidip ırayı çevirip otel yapacak ya da kendisine özel su parkı yapacak. oraya yapılacak spor tesisinden coğrafi yakınlığı sebebiyle ilk senin ilçendekiler faydalanacak. bundan ala kamu yararı mı olur.
  bugün 14 haziran. akşam bol bol kulakları çınlar.
 • sayın başkanın kısa sürede bir açıklamada bulunmasını talep ediyoruz.

  bugün ne değişti neden tahsis edilmiş arazi geri alınıyor?

  olacak iş mi, projelendirilen ve inşasına başlanması için uzun zamandır beklenen göztepe kulübü tesisleri silbaştan hale sokuldu.
 • göztepe'nin altyapı tesislerinin inşasını engelleyen belediye başkanı.