şükela:  tümü | bugün
 • yurtseven karde$ler adli muzik grubunun bir uyesi. bu hafta "$appur $uppur" isimli ilk solo albumunu piyasaya cikartti. bu albumden "üfle" isimli $arkiya da videoklip cekti. klipte ozellikle michael jackson'in remember the time parcasinin klibindeki gibi dans ediyor.
 • http://www.ismail-yk.de/ adresindeki bannerdan akıllara ziyan dansın bir bölümünü görebilirsiniz.
 • http* adresinden birkaç alıntı:
  '-albumde bulunan söz ve bestelere büyük değer verildiği gibi, zamanımızın en son teknolojisi de kullanılarak , yalnız bir veya iki parçaya değil, bütün eserlere hit olacak güçte değer verilmiştir.
  -... ismail-yk nın solo albüm yapması grubun ayrılacağı anlamına gelmez, çünkü ilerleyen zaman içerisinde grup olarak (ismail-yk ile beraber) albüm çalışmaları olacağı bildirilmektedir.'
  (bkz: peh peh peh)
  ayrıca bu yılki eurovision şarkı yarışmasına athena yerine katılsaydı o dans şovuyla turkiye'yi açık ara birinci yapacağından emin olduğum sanatçıdır kendisi.(bkz: ruslana)
 • şu sıralar üfle isimli şarkısına çektiği akıllara zarar klip ile ekranlarda boy gösteren şahıs. bu klipte michael jackson gibi dans ettiği bölüm official sitesinde banner olarak görülüyor zaten. bunun yanında klipte cyborg görüş sistemi ne sahip kahramanımız 2100'lü yıllarda kaptığı amansız virusten kurtulmak için nefesine ihtiyaç duyduğu kızı ortalıkta ararken ekranında negative, positive gibi yazılar yazıyor. klibin sonunda da şekilli bi şekilde kaybolup gidiyo izleyenlere de dumur bi şekilde kanal değiştirmek düşüyo .. tekno başlayıp zurnalarla biten bu şarkı ve klibi baştan sona garipliklerle dolu..
 • son klibiyle beni yarmis ve butun kanallarda boy gostermeye baslamıs, kliplerinde gozune siyah bant takan, ne idugu belirsiz, ne yapmaya calistigi henuz tarafımdan anlasilamamis tehlikeli bir viruse yakalanmis(!) insan

  yıllar sonra çıkagelen edit: yahu ben büyüdüm ama adam hala kanallarda boy gösteriyo,hatta boy göstermekle kalmıyo dizilerde oynuyor, bütün programlara çıkıp şov yapıyor. ama hala da ne yapmaya çalıştığını anlamadım. sanırım bende bi acayiplik mevcut. ya da sanattan anlayacak düzeye henüz ulaşamadım. lakin dikkat ettim siyah bandı çıkarmış, ilerleme kaydetmiş.
 • yurtseven kardeşlerin büyük(!) desteğini arkasına alarak piyasaya çıkmış şahıs. ismail isminin çok yavan olucağını düşünmüşler ki sonuna aynı zamanda halen yurtseven kardeşlerle birlikte olduğunu belirten o iki harfi koymuşlar. ayrıca kendisi türk müzik klibi tarihinin en iyi kliplerinden birine sahiptir(üfle). isteğimiz o dur ki bu klip dvd ve vcd formatlarında piyasaya sürülmelidir.
 • şappur şuppur beni öp
  çıtır çıtır beni ye
  onlar acı ben tatlı
  benim gibisi varmı

  sözleriyle beni benden alan şahsiyet.allahından bulmasını tez zaman yağlı kurşunlara gelmesini mekanının viraneler olmasını temenni ederim.
 • mide bulandırıcı, tiksinç, 'noooluyo lan' dedirterek kanalı acilen değiştirmenize sebep olan kliplerin sahibi şahsiyet.
 • evrim basamağında davlumbaz ın bir alt kategorisinde yer aldığını düşündüğüm bi insan!! bu ismail yeni karamürselsepeti. yazdığı sözlerle olsun akıllara ziyan dansıyla olsun bir ajdar aniki aratmıyor bizlere.
hesabın var mı? giriş yap