şükela:  tümü | bugün
  • 98 doğumlu senegal'li sol kanat oyuncusu. beşiktaş scout ekibine buradan haber veriyorum; bu çocuk başka, bambaşka sayın ekip. bu kardeşimizi alın lütfen.
  • 1.85 boyunda. o boyla öyle ince çalımlar atıyor ki inanılmaz. üstelik süratli. boyuna meydan okurcasına süratli. senegal'de bir futbol akamedisinden çıkma ve şu an fc metz kulübünde forma giyiyor. bonservis bedeli 1.5 milyon euro olarak gözükse de kimse böyle bir yeteneği o paraya vermez. kesin 4-5 isterler. belki uzun vadeli kiralama seçeneği ile ülkemizde 4 büyükten birinden forma giyebilir. bonservisiyle alınırsa müthiş olur o ayrı.

ousmane dembele gibi bir şey bu çocuk. hemen almak lazım.
  • 17m euro karşılığında rennes'e transfer olmuş aslan parçası.
  • buralar değerlenecek ileri bir zaman diliminde. yetenekli, kuvvetli, süratli kanat oyuncusu.
  • bu sezon birkaç defa rennes ile çıktığı maçlara denk gelip izledim. çok kaliteli bir topçu. çok iyi takımlarda izleyebiliriz ileride. keyif aldım bu çocuğu izlemekten. o boya bu sürat ve kıvraklık hayran bıraktırmıştı.

az önce öğrendim ki senegal milli takımındaymış ve dünya kupası’nda oynuyor. bakacağız artık neler yapacak.
  • (bkz: roket)
  • uefa liginde jablonec'e attığı gol, sezonun en iyi gollerine aday olmuştur. gol için;
    https://www.youtube.com/watch?v=xlvpalv1v_g
  • watford bonservisine 35m euro ödeyip 5 senelik sözleşme imzalamış.
  • az once arsenal savunmasini dagitan genc. yanliz guzel firsati tepti
  • spor spikeri ve yorumcusu olan ozan can sülüm, sarr'ın rennes'den watford'a transfer olurken çok olumlu görüşleri vardı. sırf bu yüzden sarr'ı daha yakından takip ettim ve gerçekten söylediği kadar yetenekli bir futbolcu olduğu ortaya çıktı. bence scout ekipleri kadar, bu işe gönül vermiş adamların görüşlerini de dikkate almakta fayda var. sonuçta her ligden, her ülkeden maç anlatıyorlar ve belirli gözlemleri oluyor.