• nocioni yerine scariolo diyor, daha dogrusu onu da diyemiyor scoriolo diyor.
  • lig tv bu sezon başı itibariyle kendisiyle yollarını ayırmış ve yılların ayrılmaz ikilisini bozmuştur. geçen sezon programlarda zaman zaman muratlarla gergin diyalogları olduğunda gelecek sezon murat dayanışması ismet abimizi yer demiştim, yanılmamışım. basketbolu güncel olarak iyi takip edemediği son dönem oyuncuları tanımadığı sıkça saçmaladığı doğrudur ama basketbolun sevilmesi için ömrünü adamıştır bu adam. fanatik basket gazetesini salı günlerini iple çekerek okuyan biri olarak söylüyorum murat murathanoğlu kadar bir basketbol markadır kendisi. bunca emeğinin karşılığı olarak kadroda tutulmalı bu işten para kazanmaya devam etmeliydi. eğer murat murathanoğlu kendisine sahip çıkmadıysa ayıp etmiştir. lig tv zaten kendisinden vazgeçemezdi. onunda ismet abi yoksa bende yokum demesi gerekirdi. öte yandan ismet abimizin sağlık sorunu falan varsa orası ayrı tabi..
  • motor tutkusundan dolayı istanbul'u bırakıp antalya'ya yerleşmiş kendisi. o yüzden piyasada gözükmüyor bir süredir.
  • 1 yasini doldurmak uzere olan yillarin basketbol yorumcusu. kendisiyle buyudum ve basketi sevdim, o da bizimle tekrar buyumeye karar vermis.
    benjamin ismet button
  • birazdan alıntı yapacağım sözlerin sahibi tespitte on numara olan basketbol yorumcusu..
    zaman: 2015 euroleague final four fenerbahçe-real madrid yarı final maçı.
    ismet badem:''ispanyol basket takımında kötü oyuncu enflasyonu var''
    (maçta yapılan dalaverelere itafen söylenmiştir)
    (bkz: rudy fernandez)
  • çok kafa bir basketbol yorumcusu.
  • kendisi için kan lâzımmış. allah şifâ versin.
  • 2017-18 sezonunda fenerbahçe baskoniayı eleyip final four'da zalgirisin rakibi olunca telefonla yayına bağlanıp zalgirisi de eleyeceğiz bundan kolay ne var dedi. spiker peki cska gelirse finalde? deyince "- valla cska yı yenmek çok da kolay değil çünkü cska nın patronları euroligin başındakileri arayıp sizin de paranızı biz veriyoruz hakemlerinizin de liginizin de... biz şampiyon olacağız! diye fırça çeken bir takımdan söz ediyoruz" dedi.

bu arada fenerbahçe'nin 2016 yılı eurolig finalinde hakemin saçma kararlarıyla cska'ya kaybettiğini de hatırlatalım.
  • hakkında motosiklet kazasında vefat ettiği söylentileri var.

umarım doğru değildir
  • şüphesiz türk basketboluna çok emeği geçmiş bir kişiydi.
    allah rahmet eylesin.
hesabın var mı? giriş yap