• biliyorum başlığın haber değeri yok.
  kabataş yalanının başrol oyuncusu ismet berkan için sıradan bir köşe yazısı, 17 ağustos 2016'da yazdığı.
  köpek insanı ısırınca değil, insan köpeği ısırınca enteresan bir şey olmuştur. ama binlerce aktif subaya; yine binlerce, askeri okullarda fetöcü subayların işkencesiyle ayrılmak zorunda kalmış insana iftiradır, hakarettir bu.

  http://sosyal.hurriyet.com.tr/…e-ele-gecti_40196965

  beyim buyurmuş ki 2000-2007 arasında askeri liseye girenlerin tamamı fetöcü. bu kanıya nereden varmış?

  dikkat!
  2000-2007 arasında askeri liseye girenlerin sbs sonucu yokmuş. öyleyse bunlar yurtdışında okumuş 6. sınıfı.
  ismet, 2003'te ışıklar askeri lisesi'ne girdim, orta 1'i 2000-2001 eğitim öğretim yılında ankara çankaya rauf orbay ilköğretim okulu'nda okudum. evet sbs sonucum da yok. 2007 öncesinde değil askeri lise kazananların, türkiye cumhuriyeti vatandaşı 1 kişinin bile sbs sonucunu bulursan taksim meydanında ben orospu çocuğuyum diye bağırırım.

  bak, seni hala nasıl tuttuğuna şaşırdığım gazetenden vereyim haberi.
  http://mobil.hurriyet.com.tr/…ezi-sinavlar-24650666
  2004'e kadar biz lgs'ye girdik, sbs 2007 veya 2008'de gelmiş. git sonucuma bak, bulamazsan yine orospu çocuğuyum diye bağırırım.
  gelelim yurtdışında altıncı sınıfı okuma mevzusu başka bir bilgiye dayanıyor olma ihtimaline.
  bakın 2000-2007 arası sınavı kazananların tamamı yurtdışında okumuş, yani cemaatçi deniyor.

  2003'ye ışıklar askeri lisesine giren 149. dönem 4. kısımla 4 yıl geçirdim. 25 kişi arasında 1 tane bile yurtdışında orta okul okumuş kimse yoktur. 220 kişi devrede ise en azından 100 kişiye kefil olabilirim. diğerlerini de yeterince tanımıyorumdur.
  düşünüyorum da ne gariban insanlar vardı, ismet çıkıp desene yüzlerine, sen amerika'da orta okul okumuşsun diye.

  tamam bu adamlar soruları hep alıyordu, ama 2000 sonrasında girenlerin %97'sinin fethullahçı olduğu iftirası nedir yahu? bu kadarına da pes. en azından verdiğin sınav sonuçlarına bak be adam, 2004'e kadar sınavda ful çekenlerin sayısı çift hanede iken, 2004'ten sonra üç hanelere (2010'da 4 hane) olmuş. sınav mı kolaylaştı yoksa bu kadar fazla kişi kopya çekip ful mü yaptı orasını bilemem, 2003'teki sınav hiç de lgs kadar kolay bir sınav değildi.

  ismet berkan'ın fethullah gülen'i entelektüel bulduğu dönemde biz köstebek'i, din baronunun kazları'nı vs okuduğumuz için fişlenmiş, harp okulunda işkenceyle ayrılmaya zorlanmıştık. hikaye gibi geliyor, değil mi ismet? fethullahçı olmadığımızı ispat etmeye çalıştığımız adama bak, ismet berkan. hani soner yalçın, nedim şener falan olsa içim yanmayacak.
  hep devlet okullarında okudum. orta okulda 1 yıl arı dersanesi, harp okulundan sen fetö'ye göz yumduğun sırada onların baskısıyla ayrıldıktan sonra da üniversite için yerel mat-fen dersanesine gittim. ömrümde ne gazete, ne dergi, ne de test kitabı manasında 1 kez fethullahçıların yayınına para vermedim; dersanelerde bu yayınları alanları da uyardım, istediğin kadar şahit çıkarabilirim.

  aynı günlü soner yalçın yazısı okunmalı:
  http://www.sozcu.com.tr/…n/mesele-vasatlik-1354703/
  sıvı yağ gibi üste çıkıyorsun ismet. şu an bu ithamlara maruz kalması gereken biz miyiz, sen misin be?
  etrafımda senin yazdığın sayfayı sofra altı yapacak insan bile yok da, ola ki bir yakınım bu yazdığını gördü ve ola ki sana inandı; ulan onların gözünde ben ve benim gibi binlerce insanın durumu ne olacak ve vicdansız adam?

  bu hata düzeltilmezse davalara da hazır olsun, çünkü binlerce kişiye zaten icat edilmemiş sınava girmediği için cemaatçi iftirası atmıştır.

  ek: ulan yıllardır, özellikle 2006'dan sonra daha da artan bir trendle binlerce askeri öğrenci, fetullahçı olmadığı için okuldan ayrılmak zorunda kaldı veya atıldı. bunlar belirtilen tarihte girdi okula. yani bahsedilen tarihlerde binlerce askeri öğrencinin fethullahçı olmadığı sabit. bir de çıkmış yazıyı onaylıyor.

  ek 2: hürriyet çağrı merkezinden şikayet bıraktım, dönüş bekliyorum. ismet berkan'ın da mail adresini alıp iletişime geçtim. yayınlanan şekilde gazete kapağı ve iç kısımda yeterli düzeltme yapılmazsa suç duyurusunda bulunacağım.
 • ismet berkan'in kripto fetöcü olduğunu gösteren iftira. "bu adamın yazılarını hala okuyup sinirlenen var mı?" şeklinde yaklasmak büyük hata bence, adam seri şekilde yalan söylemeye ve hedef saptırmaya devam ediyor, cezalandırılmalı.
 • yalanci kose yazarinin attigi bir iftiradir. yalanci oldugu tescilli birinin yazisi oldugu icin okumadim.
 • adını duymanın bile bok koklama refleksi yarattığı yalancının yazısı..yazı zannettiği lağımı okuyup adam yerine koymayınız..
 • cnn türk'ün a haber, hürriyet'in sabah gazetesine evrilme sürecinde yer alan birinin yazdığı, kabataş yalanının mimarlarından olan birinin çok da dikkate alınmaması gereken bir yazısıdır.
 • kabataş yalancısı işbaşında
 • fetö'nün okullarında okuyup mezun olanlarında devletle ilişiği kesilse galiba bazı siyasi partilerde vekil kalmaz idi.
 • yarın öbür gün bu adamların öss sonucu boş gözüküyo kesin fetöcü bunlar diyecek bi sığırın açıklaması.

  öss sonucumuzun boş gözükmesi olayının sebebi de sadece yds sınavına girmemiz ismetcim. matematik, türkçe, fen vs kısmına girmeden yds'ye girdiğimiz için puanlarımız hesaplanmıyordu. hadi git bunu da haber yap bebeğim.
 • soner yalçın dünkü yazısında özet geçmiştir ismet berkan ile alakalı..

  --- spoiler ---
  bakın. samimi olarak yazıyorum…
  meselem ismet berkan değil.
  meselem ismet berkanların vasatlığıdır!
  --- spoiler ---

  http://www.sozcu.com.tr/…n/mesele-vasatlik-1354703/
 • ismet berkan, güvenilirliğini kendi elleriyle gömmüş bir dönme dolaptır. kabataş yalanından sonra tek bir satırını bile okumaya tenezzül etmediğim yavşak...
hesabın var mı? giriş yap