• youtube ta perpa tv kanalının yayınlamış olduğu diksiyon eğitimi videolarından diksiyon dersi verdiğini öğrendiğim kişi.

diksiyon eğitimi önemli bir konu olmasına rağmen hakkında ekşi sözlükte 2. entry i benim yazmış olmam ise çok ilginç.
  • youtube'da perpa tv kanalnın yayınlamış olduğu diksiyon ve davranış eğitimi derslerini izleyerek kendisini tanıdığım kişidir, dersleri izledikçe kendisinin ne kadar kaliteli bir insan olduğunu anlıyorsunuz ve sizlere ne kadar çok şey kattığını da. bu eğitimlerin youtube'da yayınlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.
  • http://diksiyoncu.com/ diye faydalı bir web sitesine sahip spiker, diksiyon hocası.
  • diksiyon dersinden çok hayat dersi veren, tecrübelerini paylaşan kişi. saatlerce sıkılmadan dinlenebilir.
  • 12 yıl evvel ilk kurumsal işime başlamadan önce söz ve diksiyon sanatı başlıklı eğitim aldığım keyifli insan.

o birkaç saat verimli geçmişti, eğitim notları hâlâ duruyor zaman zaman açıp bakarım.
  • youtube'da yeni keşfettiğim perpa tv adlı kanalıyla diksiyon eğitimi veren kişi.
  • korona günlerinde, perpa tv kanalında yayınlanan eğitimlerini zevkle seyrettiğim diksiyon üstadı.
  • anlatımı su gibi akıyor, hayat deneyimleriyle süslediği diksiyon dersleri harika. dersleri youtube'da, perpa tv kanalında bulabilirsiniz.
  • kesinlikle sıkılmayacaksanız dedi.
    kesinlikle sıkılmıyorsunuz.
    hayatı dolu yaşamış ve bir spiker edasında aktarıyor.
    youtube'de perpa tv kanalında diksiyon videoları olan spikerdir.
    5. videoya geldim insana kesinliklikle bir kattıkları var.
  • an itibariyle zoomdan diksiyon eğitimi aldığım, ancak eğitiminden ve tarzından hiç keyif almadığım eski spiker.
hesabın var mı? giriş yap