• banka tarafından satılan iştirakler treninin son halkasını oluşturan telco firması. kap bildirimlerinde geçmese de görüşülen firma turkcell'dır. yani hükümet ağırlıklı bir firma chp ağırlıklı bir firmayı satın almak üzeredir.
  • "bağlanamıyorum" cümlesine "ben buradan bağlanıyorum" cevabını veren...
    2 mbit baglantının herkese yeteceğini düşünen teknik servis elemanlarının bulunduğu isp
  • isbankası internet servis sağlayıcısı..
  • datahat konusunda uzman, ayrıca internet, hosting, telefon hizmetleri de sunan iş bankası kuruluşu. firmanıza da, kendinize de numara tahsis edebilirsiniz. hızlı ve kesintisiz internet servisinden faydalanabilirsiniz. köklü bir firma ayrıca konusunda uzman teknik ekibi ile diğerlerinden her zaman bir adım önde.
  • türkiye'nin en büyük kurumsal network alt yapısına sahip servis sağlayıcısıdır.
  • bankasındaki personeline avantajlar sağlayan. fazla kullanıcısının olmaması ile süper hızlı bağlanması hiç sorun çıkarmaması.. tüm kampanyalarında birde e-mail vermesi ve süper hizmet anlayışı ile özetleyebiliriz. (bkz: iyi geceler is bankası)
  • turkcell tarafından satın alınıp alınmadığını merak ettiğim firma.
  • bulut hizmetleri ile son zamanlarda atağa geçen firma.

http://www.istebulut.com.tr/
  • kısaca is net diye anılan.aylık odemeleri 7-10 dolar arasında olan iş bankasının internet servis saglayıcısı
hesabın var mı? giriş yap