şükela:  tümü | bugün
  • morag macdougal'ın kardeşi.
    ya da değil.
    emin değilim.
  • (bkz: türk kızı)
  • sözlük kekolarının sinirlerini bozmuş kadın yazar.
    ama o kadar haklı ki.
  • yazılarında haklı ve haksız bir ton ifade bulunan büyük ihtimalle de erasmus için gittiği ülkeden yeni dönmüş kadın yazardır. post-erasmus sendromunu biz türk erkeklerine sallayarak atmaktadır.
  • kalitesiz erkeklerle gereğinden fazla vakit geçirdikten sonra sözlüğe birikmiş nefretini kusarak kafa siken yazarımsı. öncekiler abuksubuk sevdi heralde bunu.
  • bir adet lara gofret. nefret söylemcisi.
  • ortaçağ coğrafyasıyla, 50 yıl ileride olan batıl medeniyeti bir tutan, sözüm ona elitist hatta kamasutra tutkunu bir piremses kişiliktir.

bacım milano atmosferini soluyup yozgatlılara kült nefesini harcama bırak içerinde kalsın.

detaylar için; (bkz: burası türkiye)

tanım: ilkel genellemeleri ile insanları sınıflandıran bir adet kurak yerlerde yetişmiş yazar (!) kişisidir.

edit: imla
  • 20 yıldır yurt dışında ikamet edip, ikamet etmediği yerdeki bütün erkekleri aşağılayan ancak kadınların itibarını yerlere serdiğinin farkında olmayan. ne diyeyim, kolay gelsin, ayrıştırıcı diline, bunu yazan ellerine kuvvet. (bkz: lara gofret)
  • internette attention whore kavramını araştırırken karşıma çıkmış, sözlük yazarlarını kendi çevresindeki moronlar gibi zanneden tipik türk feminazisi.
    ilgiyi yazar olduktan sonra kısa zamanda üstüne çekmiş, sözlükte yaşamini idame ettirmeye çalışan asosyal yazarlar tarafindan epey mesaj almiş.
    bunun için kiz nicki veya ekşi itirafta adet günümde sancılarımla başım dertte yazdığında bile eline pedi alıp koşacak birçok moron var maalesef ülkemizde.

ben elimden geldiğince dişilerin fazla abartıldığını ve onlar sayesinde utangaç olup hayata küsen yüzlerce erkeği hayata döndürdüm yazılarımla bu sözlükte.
    bana nick6 girilmedi çünkü başlık açıp türk kızlarının memesinin küçük olması şeklinde başlık açsam emin olun 6 sayfa nick6m garanti.
    ben türk kizlarini seviyorum.
    onlar da bana aşık.
    bu kızımıza arda turan stili hesap sormuyorum yanlış anlaşılmasın
    ekşi sözlük'te kastığı içi boş ego ve
    aldığı yüzlerce favların gerçek hayatta bir yeri yok.

biliyorum şimdi benimle tanışıp beni sevgilisi yapmak için epey çaba harcayacak fakat bu hanım kızımıza
    seni sevmedim süt oğlan demek istiyorum.
    daha çok genç
    belki kuvvetle ihtimal geçmişinde yaralı ve sancılı ilişkisinin nefretini türk erkeğinin üstünde kusmaya çalışıyor fakat.
    kapısı kırık tofaşımla müziği son ses açarak drift yapmaya devam ediyoruz bizler çok mutluyuz
    otostop çekersen almayız...
  • erkeklerin hosuna gitmeyen fikirlere sahip olan yazar. e dolayisiyla feminazilik, itlik serserilik, aptallik ve orospuluk paket halinde geliyor. zira akli basinda her insan beyan ettigi her fikriyle erkeklerin kicini yalamak zorundadir. dunyada adalet diye bir sey olsaydi carmiha gerilmesi gerekirdi.