şükela:  tümü | bugün
  • karbonhidrat ve yağ içermeyen bir protein tozu markası. 2 ölçeği 50 gram protein e denk geliyor. cutting, ripping dönemlerinde en çok işe yarayan sporcu takviyesi.
  • dün satın aldığım sporcu takviyesidir.

ilk kez böyle bir ürün kullanacağım etkisini merak etmiyorum değil. şeker ve yağ oranı 0 bu yüzden kilo almak isteyenler için değil, kas oranını artırmak için doğru bir seçenek gibi gözüküyor.

denemek için şimdilik 1 kg olandan aldım, daha küçük ve büyük boyları da mevcut.

1-2 aya az çok etkisini görürüm heralde, zaten düzenli spor yapan biriyim. istediğim gibi bir vücut mu olacak yoksa almancı gurbetçiler gibi mi gelişmeleri yazarım.

edit ;

eveeeet cenkuzun isimli arkadaşın uyarısı ile gelişmeleri yazıyorum, atlamışız. tam 1 ay olmuş ve bugüne kadar yaklaşık 20 ölçek falan içtim. yalnızca spordan sonra kullandım.

*enerji ve günlük hayatımı olumlu anlamda değiştiren bir etkisini görmedim. mehmet öz'ün bu konudaki tezi çürüdü.
    *yağ ve şeker oranı 0 olduğundan dolayı şuana kadar hiçbirşekilde kilo aldırmadı. yanlarım vs çıkmadı.
    *kas oranında gözle görülür şekilde ilerleme var, tam oranları ölçümde belli olacak ancak görzümle gördüğüm tatmin etti.
    *spordan sonra eskisinden daha dinç hissediyorum. (psikolojik ya da fizyolojik bilemiyorum)
    *çok daha fazla ağırlığa girebiliyorum, örn. göğüste 25 kiloya girerdim 4x12 set yapardım şuan 40'a giriyorum.
    *spordan sonra şişip duş aldıktan sonra aşırı sönme olayı sanki azaldı, spordan sonra kaslar eskisi gibi puf olup sönmüyor.
    *vücut istediğim gibi şekilleniyor , herhangi bir istemediğim olayla karşılaşmadım. programa göre değişir ancak aşırı şekilde şişme,yağlanma,kolların kapanmaması gibi bir problem yok.
    *sırtta veya suratta sivilcelenme olayı görmedim, başka marka kullanan arkadaşların bikaçına bu problem vardı.
    *şuan için memnunum ve öneriyorum.

en önemlisi ;

*çük düşmedi, yerinde. havalardan olsa gerek bam bam bam, sorun yok.
  • tek şişesinde 40 gr protein olan hazır içeceği çıkmış. ne kadar iyi ve sağlıklı bilemedim ama merak edip sipariş verdim. editlerim.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım ürün. öncesinde gold premium kullanıyodum farklılık olması amacıyla hem de daha çabuk kana karışıyor * olması sebebiyle tercih ettim.

fiziksel olarak bi katkısı oldu mu olmadı mı pek farkında değilim açıkçası ama hem suyla kısa sürede karışıyor hem de lezzet olarak kıvamının çok iyi olmasından dolayı tekrardan tercih edeceğim bir ürün
  • şekersiz bir tat arayanlar için ideal lezzettir.

pahalıdır. weider'dan bile pahalıdır.