şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ateşli öpüşmeleriyle nam salmış hatunlar. boyları genelde kısa olur ama öyle bir öpüşürler ki kolay kolay unutamazsınız, güzelleri genellikle esmer veya kumral olurlar, ben sarışınını göremedim daha.
 • (bkz: hispanic)
 • gelen bir ispanyol grubu üzerinde yaptığım incelemeler sonucunda güzellik ortalamasının avrupa'nın diğer ülkelerine göre düşük seviyelerde kaldığı kanaatine vardım. slav ırk mensubu perilerin arasında pek esameleri okunmaz. ama zekiler, espritüeller o ayrı. ha birde alba garcia suarez diye bir ispanyol kız vardı, onu tüm değerlendirmelerin dışında bırakıyorum, aşık olmuştum diyorum, gitti te gelmedi diyorum. barcelonanın taşına bak, gözlerimin yaşına bak diye türkü bile söylüyorum.
 • bizdeki kerane tatlısı kıvamında churros nam bir ispanyol tatlısı (hatta kahvaltısı) vardır ki, onları yiyenlerini 500 metre öteden, popolarından tanımamaya imkan yoktur.
 • butun latin hatunları oldugu gibi ispanyol kızlar da cok cekici hatunlar olmaktadırlar.
 • dunyanin en guzel kalcalarina sahip irklarindan birisidir.
  en azindan tve dekiler oyle
 • akdeniz ulkeleri icersindeki en cana yakin ve cekici kizlar grubundan biri (italyan kizlari da ayni kategoriye girer bence). genelde ingilizceleri agir aksanlidir ama olsun, cok sicak kanli ve hareketli yaratiklardir, bulunduklari ortama hareket getirirler (an azindan benim tanistiklarim oyleydi). beraber eglenmek icin bire bir yani. *

  edit: bu entry girildiginden beri zamanin otesinden cikamadi nedense, "ispanyol kizlarindan agzi yanmis bu kadar yazar mi var acaba?" sorusunu sormadim da degil? benim karsilastigim kizlar bu kadar cana yakin ve samimiyse ben ne yapayim. ha ispanyollardan mi hoslanmiyorsunuz, o baska tabii. yok yok, kesin yaratik kelimesine icerlemis feministlerin komplosu bu, vay vay.. "evet, olay cozuldu watson"!
 • onlarda ne var tam olarak anladığımı söyleyemem ama bu hayatınızda başka hiçbir kadınla yaşayamacağınız bir tecrübe olacaktır... bu kesin...
 • 1 aylık gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki güzellikte türk kızlarının eline su dökemezler (bunda kaş bıyık kıl yün faktörü de var, konuşurken genizden çıkarılan hhh sesi de). ama konuşkan, cana yakın ve samimi oldukları da bir gerçektir. nasıl bir memleketse gotiğinde bile bir gram gizem, gözlerinde donukluk, hırkada depresyon izine rastlanmaz. geceleri 4lü 5li gruplar halinde alemlere akarlar, kendi aralarında kakarakikiri yapıp sabahın ilk ışıklarıyla evlerine dönerler.
 • görünüş itibariyle türk kızlarına benzeyen(esmeri de var kumralı da,türk kızları gibi çeşit çeşitler) ve nacizane fikrimce daha güzel olmayan ama kendilerine acayip güvenen, çok fazla cana yakın kızlar topluluğu.
  örneğin bir ispanyol kızı ve aynı güzellik derecesinde türk kızı alalım(hatta bu kızlar hafif toplu, basenli ve biraz esmer olsun), muhtemelen, bir ortamda, türk kızı sarışın uzun boylu beyaz tenli kızları görünce "ya ben de insan mıyım?ne güzel kız,benim basenlere bak,of off"diyerek içine kapanıp gecesini kendine zehir edicektir, eh ne de olsa ona göre güzellik rus kızlarının güzeliğidir.ama ispanyol kız kesinlikle umursamadan eğlenmesine devam edecek ne göbeği ve de geniş kalçaları kendine güveninden bişey kaybettirmeyecektir ve tavırlarıyla çok da ilgi çekici ve güzel olacaktır.iki kız da aynı derecede güzel olsa bile ispanyol kız daha çekici gelmeye başlayacaktır bir süre sonra.
  ayrıca rus kızları çok güzeldir denildiğinde "aman onlar mı güzel, hiç de bile " diyerek küçümseyen kızlardır bunlar*.
  ayrıca türk kızlarıyla ilgili:
  (bkz: #2580565)
  (bkz: özgüven sorunu)